- Ha a fejlesztőkön múlik, akkor nem tér vissza a GPU-s PhysX
- Milyen alaplapot vegyek?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Dell notebook topic
- Autós kamerák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- HDD probléma (nem adatmentés)
- A partnerektől függ, hogy lesz-e Arc csúcs-VGA az aktuális generációban
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Home server / házi szerver építése
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
thelastoth
csendes tag
Sziasztok! Vettem a PI4-hez egy más fórumokon ajánlott sandisk pendrive-ot, háttértár gyanánt, USB3-ra csatlakoztatva. Gondoltam kiváltom ezzel három Xiaomi kamera NAS mentését, ami eddig - hibátlanul - egy Zyxel NAS-ra ment, tehát, h innentől erre a sandisk-re mentsék a videókat, SAMBA share-en keresztül. A dolog működik is, a pendrive-ot a 200MB/s-re benchmarkolja az OS, egészen addig, amig a három kamera nem kezd rá menteni - onnantól gyakorlatilag, ha bármi másra akarnám használni a driveot - másolni rá például, az kb 3-4 MB/s sebességgel sikerül. Van valamilyen limitáció, amire nem figyelhettem? Ext4-re formáztam a driveot, mert azt olvastam h az NTFS erre nem a legjobb választás. Abban a pillanatban, ahogy leállítom a SAMBA szervert, visszakapom a sebességet.
Ami miatt azt gondolom, h ez nem lehet annak a hibája h a három kamera folyamatosan ment rá, az az, h eddig a NAS-on lassabb tárhelyekkel sem volt ilyen gond, simán néztem mondjuk onnan filmet - ezt innen nem tudom megtenni.
Előre is köszi minden ötletet!
Új hozzászólás Aktív témák
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Reklámblokkolók topikja
- Ha a fejlesztőkön múlik, akkor nem tér vissza a GPU-s PhysX
- Parkside szerszám kibeszélő
- Napelem
- Milyen autót vegyek?
- OpenWRT topic
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- Milyen alaplapot vegyek?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
- Asztali pc
- Egy szálon csúcs: új Intel 1215U, 6 mag / 8 szál, 16 GB / 1 TB
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Rampage SHIVA Cooler Master 700W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA FSP 500W
- BESZÁMÍTÁS! Asus Maximus VIII Hero i7 6700K 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700 XT 8GB Zalman i3 NEO 700W
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R7 2700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3050 8GB Rampage SHIVA Thermaltake 500W
- PlayStation Plus Premium előfizetések
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest