Hirdetés
- Milyen házat vegyek?
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- OLED TV topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Kompakt vízhűtés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Azonnali notebookos kérdések órája
- Mégis mi értelme az Xbox PC-nek, ha limitálja a hardverválasztékot?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
miroon #14017 üzenetére
A samsung kártyával óvatosan, nem biztos, hogy teljesen jól kezeli. A például 16-os MB-MP16D/CN a most aktuális 2015-05-05 raspbiannal időtullépéssel megakad, amikor kiterjesztené a teljes kártyára a képben lévő particiót.
A sandisk kártyák a legbiztosabbak boardokhoz, azokkal ritkán van problémájuk. Itt egy lista mások tapasztalatairól [link], de ezek közt is vannak ellentmondó vélemények.A médiajátszó funkciók miatt valószínűleg openelec vagy osmc lehet a befutó. Bár, ha kifejezetetten gyors netes megosztásról van szó, akkor lehet kissé túl optimista 20 torrent, de ha limitált vagy jól bekonfigurált, akkor akár működhet is. Keress vissza, hogy mások mit írtak a torrentről, nekem ezzel nincs sok tapasztalato. A hdd jó gondolat, ott a tápellátásra kell figyelni, hogy ne legyen vele gond.
(nálam 2A minőségi tápról megy egy pi2, magas terhelhetőségűre állított usb-vel és így közvetlen róla megy egy 160-as noti hdd, bekötve a plusz táp is az egyik usb-re, hogy kevésbé legyen érzékeny a kontakt hibára). Kisebb táppal vagy többet fogyasztó hdd-vel külső tápos megoldás erősen ajánlott.
Új hozzászólás Aktív témák
- Asztali PC , i9 9900 , RX 5700 XT , 32GB DDR4 , 500GB NVME , 1TB HDD
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5800X / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- Asztali PC , i5 8400 , 1660 Super , 16GB DDR4 , 500GB SSD
- Asztali PC R5 3600 RTX 2060 Super 16GB DDR4 512GB NVME
- Eladó GAMER konfig! I7-12700E 1TB SSD 32GB DDR4 RTX3070 8GB!
- Windows 10 / 11 Pro Retail aktiváló kulcs Azonnal szállítással, számlával, garanciával!
- Legjobb kijelzős! ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 512GB FHD - 400nit! magyarbill 1 év garancia
- Lian Li HydroShift LCD 360R/TL AIO vízhűtés eladó!
- SzoftverPremium.hu
- Honor 200 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest