Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz #20844032 #127507 üzenetére

    Azért álljunk meg egy ásonyomra...

    "Az igények tényleg megváltoztak"

    Miféle igények? Engem , téged, bárkit kérdeztek az igényekről ? Mert én nem hallottam róla...
    Igényeik nekik vannak , mégpedig minél nagyobb profit és ezt nyomják le az userek torkán...lázadni a rendszer ellen nem lehet...Ez van , veszed vagy nem eldöntheted...

    "AAA+ játékot fejleszteni meg óriási kockázat".

    Ez igy igaz , de ez régebben is igy volt , ott sem lehetett kockáztatni , az utólagos giga mega patchekről nem is beszélve , amik a félkész játékhoz vannak utólag, mert hát nincs idő a fejlesztésre, határidő van kérem szépen... bugos? nem baj , majd jön a patch oszt jóvanazúgy...
    2000-es évek elején és előtte lerakták a játékipar alapjait , a mostani öltönyös köcsögök pedig abból táplálkoznak..Remaster kiadások sokadikja érkezik , pl Crash, Shadow Of Colossus...

    Ez a gebasz , hogy Jancsimuncsit senki se kérdezi , hogy kell e neki az online GT Sport... Jancsimuncsinak offline játék kellene , offline GT Sport ... jah kérem , hogy igy Jancsimuncsi pénztárcájából nem lehet a játék árán kívűl plusz pénzt kisajtolni? Nah ezek az öltönyös köcsögök igényei , nem Jancsimuncsié...

    Ugy, hogy szerintem ez csak mellé duma és népbutítás amit mondanak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák