Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuning2107

    újonc

    Sziasztok!

    Érdekes dolgot tapasztaltam. A pendrive-omon van minden fájlom (azon tárolok minden cuccom, nem a laptopon) és múltkor tapasztaltam már olyat, hogy pár zenét nem tudtam lejátszani egy idő után (előtte letudtam). Nem tudtam mi van velük így letöröltem, vagyis akartam volna. Nem lehet letörölni őket, a fájl meg marad, de maga a fájl mérete az 0MB-ra csökken le miután letörölném. Megpróbáltam mondom a többi fájlt áthelyezem a gépre és a pendrive-ot leformázom, hogy amiket nem engedett törölni zenét letörlődjenek, de rengeteg képet és zenét még csak nem hogy áthelyezni nem bírtam a gépre a pendrive-ról (a dolgok kb 1/4-edét), de még csak másolni sem engedi (kiírja, hogy szüntessem meg az írásvédettséget, pedig nem is írásvédettek). Ez a művelet után azok a zenék és képek amiket nem enged másolni se nem játszódnak le/nem jelenítődnek meg. Képek közt van ami számomra eléggé fontos amiket külföldön csináltam, nem szeretném, ha elveszne. Azoknak a képeknek a mérete 16kb-t csak amiket nem nyit meg (nem tudom, hogy csökkent le a méretük, míg a többi képnek 1-1,5mb a mérete, és ezeknek is annyi volt). A sajátgépbe kis ikonba viszont mutatja kis képekként. Pedig mielőtt át akartam helyezni volna megnyitódott minden kép. Lefuttattam a vírus ellenőrzést, de nem talált vírust, illetve lefuttattam a hiba ellenőrzést és azt írta ki, hogy a windows által nem javítható hibát talált.

    Kb 2 hónapja vettem 10 000-ért ezt a pendrive-ot (32GB-os).... Ez most azt jelentené, hogy a pendrive kuka? És hogy azok a fájlok elvesztek amiket nem tudok megnyitni a pendriveról?

    Köszi a segítséget előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák