-
PROHARDVER!
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
daneel_hu
addikt
válasz
Celtis
#58946
üzenetére
Volt.
Az LG igazolást állít ki arról, hogy bevételezte a javíthatatlan készüléket a szerviz. (ez a valóságban azt jelenti, hogy vagy gazdaságilag nem éri meg nekik javítani, de ez egyremegy)
Ezt az igazolást viszed vissza a kiskerbe, és ők rendezik le az eredeti vételár levásárlását avagy a pénzvisszatérítést. Aztán ők majd elszámolnak a gyártóval, ahogy írod.
Tulajdonképpen az egész procedúra a gyártóval kezdődik hiszen jelzed a garanciális problémát feléjük. A gyártó kijön, megvizsgál majd igazolást ad ki.
Aztán van dolgod a kiskerrel...Ugyanazt írjuk... szerintem.
Nekem visszaadták volna a pénzt, de nem kértem.
Új tévét akartam helyette... az lett.Természetesen a fenti verzió csak akkor lép életbe ha a gyártó nem tudja megjavítani a készüléket, avagy értelmezhető módon 1-2 alkatrész csere után a jelzett probléma továbbra is fennáll. Ha szimplán cserélt egy panelt, a probléma eltűnt, akkor abból sosem lesz készülékcsere vagy pénzvisszatérítés.
De ha 3x cserélnek, az már gond. Akkor lehet kérni a szerződés előtti állapot visszaállítását szerintem.
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ! Asus Prime H610M i5 12400F 16GB DDR5 500GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA A-Data 650W
- Samsung Galaxy A56 5G Awesome Graphite 128GB használt karcmentes 6 hónap garancia
- Gigabyte RTX 5070 Ti // Felbontott, új // SZÁMLA // GARANCIA //
- AKCIÓ! Gigabyte Z790 i7 14700KF 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5070Ti 16GB LIAN LI LANCOOL 207 850W
- Oneplus 9 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Vhiktor
