Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mucsácsó

    tag

    válasz wallace 234 #47845 üzenetére

    ugyan nincs viszonyítási alapom, de szarnak szerintem azért nem szar a B9 - TV-adásról nem tudok nyilatkozni, mert az életben nem lesz ez kábelre kötve, ahogy az előző TV-m se volt :D

    viszont a filmek és Netflix teljesen fasza, meg játékok is, ráadásul még a szerencsétlen base PS4-es 1080p-t is elég jól skálázza fel..

    bár az tény, hogy a TV menüje néha nem egy villám, legalábbis nálam hol tök reszponzív, hol nem..

    egyszer kell jól belőni a beállításokat SDR-re és HDR-re (esetleg gamingre és/vagy Dolby Vision cuccokra még külön ugyanezt), és akkor jó vagy vele :) bár még mai napig itt-ott finomhangolnom kell 1-1 játéknál a beállítást, de egyébként gyönyörű :)

    nekem a technicolor és társai profilok abszolúte offosak, rosszul vagyok ettől a sárgás és túl meleg színektől, úgyhogy nálam a Standard/Vivid közötti átmenet lett a befutó - mégha lehet rohadtul nem is színhű így, de nekem így tetszik.. :D

    amúgy itt egy tipp, nem tudom, hogy tudtátok-e, de sokat szenvedtem vele, mire rájöttem:
    ha BT-n keresztül van aktív audio csatlakozás, akkor nem elérhető egyáltalán a Game mode... legalábbis B9-en biztos :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák