Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • renatto

    őstag

    válasz Darth_Revan #35555 üzenetére

    B, B, BBBBB! :DDD 3 pixelhibával azért el lehet lenni évekig is, még akár 10-el is, szerintem. Én mondjuk lehet csak 1-1,5 év múlva jelenteném be, ha már ők ezt javasolták. És 99% hogy nem fog megjavulni.

    Azt viszont kajak nem értem minek elvinni a tévét? És hetekre?! Értem hogy nem jön meg a panel csak jövőre, mert Karácsony van, de addig miért ne nézhetném a tévét, amibe nem kevés lecsót toltam? Hacsak nem ők akarják nézni hetekig addig, mert ugye alkatrész nélkül szerelni tuti nem fogják... :Y Pláne hogy kb 20-30 perc a panelcsere helyszínen, pakolással mindennel.
    Telefonon bejelentettem, délután szerviz hívott hogy küldjek képet. Majd újra, hogy megrendelik a panelt kb 7-10 nap, szóval várjak. Időben hívtak is, hogy jönne a panellal. Helyszínen kicserélte kb 30 perc alatt...

    És ameddig a munkalap nyitva van, nála kell lennie a tévé(M)nek?! Ez óriási figura! :R Komolyan felhívnám LG-t újra és megkérdezném - rögzített vonalon - hogy ez tényleg így megy? :K

    [ Szerkesztve ]

    KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

Új hozzászólás Aktív témák