Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    válasz rumos14 #8247 üzenetére

    75-300-t még nem próbáltam, de gondolkodtam rajta. Aztán még is ez lett belőle, ebbe mertem beleugrani használtan mert nagyon olcsó volt, gondoltam sokat nem veszthetek rajta, és jól jártam. Az a gáz, hogy az ember gondolkozik mit kéne vegyen és a legjobb esetben is leszorítja az igényeit 3-4 obira amiből döntenie kell, de ténylegesen nem tudja mi az ami jó lesz neki és ki is tudja fizetni, vagy egyáltalán kell-e neki a drágábbért fizetnie, szüksége van-e rá. Persze az más kérdés ha tele van felesleges pénzel, mert akkor marad a felső kategória. Tényleg, kellene itt a fórumon belül valami kezdeményezés, hogy akinek van valamilyen obija, akkor azt esetleg egy személyes találka esetén kitudná próbálni egy másik fórumtárs, ha olyan obi felé kacsingat. Így egyszerűbb lenne a választás.

    (#8245) k1csi: Neked egyszer össze kéne szedned a hozzászólásaidat és berakni egybe valami dokumentum formába, az ember mindig tanul belőle valamit :R

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák