- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen asztali médialejátszót?
- Milyen videókártyát?
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- OLED TV topic
- Számos VGA kihalhat a memóriapánik miatt
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Energie1979
#6988
üzenetére
Na, hát CPU-Z ugyanazt adta, amit mondtam.

A P4M890 az a chipset másik neve. (azonos chipset család)Viszont ha a T2130-at nem vitte, akkor sajnos azt kell mondjam, vége.
Az Yonah processzor. Mennie kellett volna.
Csak azért nem mehet, mert a BIOS nem tartalmaz más CPU-mikrokódot, csak a Celeron M 4százas procikat, de az is lehet, h a Cel. M420-on kívül a többi 4százast se.
Sajnos vannak ilyen gyártók, akik így lekorlátozzák a gépüket, elvágva ezzel az esetleges fejlesztés útját.Memóriánál a Memory fület kellett volna még beadnod, az írja ki, h valósan mekkora MHz-en megy a ram. Gondolom 333MHz egyébként. De nincs jelentősége.
Az SPD csak a modulok adatchipjében levő adatokat jeleníti meg, ez alapján állítja be a BIOS mekkora sebességen lehet a memóriákat hajtani. Ez két Samu 512-es ram, többféle sebességen többféle időzítésekre képes.A wi-fi adapter... hát nem hiszem, h a procicsere miatt romlott volna el.
BIOS-t gondolom defaultra állítottad mikor a csere megtörtént (mindkét esetben). <- ennek hiánya akár okozhat olyat, h nem akar elindulni egy egyébként támogatott processzorral.
Esetleg a BIOS-ban van olyan opció, h wi-fi ki/be.
De hát gondolom ezeket már átnézted.
Esetleg kontakthiba lehet, és ahogy mozgattad a w-lan kártyát, most nem érintkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen asztali médialejátszót?
- Okos Otthon / Smart Home
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Hollow Knight és Silksong
- Spórolós topik
- Milyen videókártyát?
- Gumi és felni topik
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Huawei P20 Pro / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! 4TB Western Digital Purple SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- DELL PowerEdge R730xd 16LFF 160TB+400GB 2U rack - 2xE5-2683v4 (16c/32t),256GB RAM,2x10G NET,HBA330
- Dell D6000 univerzális dokkoló USB-C/ USB-A, DisplayLink & Dell WD15 (K17A) USB-C + 130-180W töltő
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



Pyttawrx

