- PCI bővítőhelyet elfoglaló Icy Dock mobilrack M.2-es SSD-knek
- Elon Musk járatára váltott jegyet a legújabb magyar műhold
- Viszonylag olcsó, 26,5 hüvelykes QD-OLED monitor bukkant fel az MSI kínálatában
- Jönnek az egyes, problémákkal küzdő ASUS ROG noteszgépek kipofozott BIOS-ai
- GeForce RTX 5060: Ezt kapjuk 150 ezerért
- Melyik tápegységet vegyem?
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti (GB206)
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- iPad topik
-
PROHARDVER!
A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).
Új hozzászólás Aktív témák
-
NFree
addikt
Uraim röviden , az egy dolog hogy sokkal erősebb autókkal . akadok össze , de amikor a béna csak ugy tud (győzni) előttem menni hogy mindig a falba pasziroz , ezt nehezen viseltem , ma . röviden a szitu: Eagle drive 50 es profilok, 2db m3 fullos 3 db rs911 es asszem 1 db lambo fullos. elindulunk ugye a z4 ezekhez képest szarul rajtol Slingshot +nitro az első kanyar után ott termek a 2 . hellyen jön a srác a 911el felken a falra elmegy még ott pörgök, elmegy még1. nos megvan az előre utolérem őket látom előttem a béna megy faltol falig megelőzöm , kis egyenes nyom egy nitrót a 911-nek s megint felken a falra. S ez megtörtént vagy kétszer utánna kiléptem , nem hiszem el hogy egyszerüen nem elég a trafikot kerülni nagyjából bekalkulálni a pályába , még iesmi ellen is kell védekezni semmi realitás .
Pályán az ien gyökereket elzavarnák a faszba , igen is győzzön a jobbik de a tudás számitson ne , a lökdösés , asszem ez a játék nem roncsderbi. A csalókról ne is beszéljek stb .
Ezért szerettem volna megszervezni egy pár futamot a multkor , hogy legyen egy kis szórakozás így egymás közt .
Nem tudom srácok tolnámm ezerrel de nem akarom megint ugy felidegelni magam , hogy majdnem szétverem a lakást az idegtől. Tolnék bele pénzt is de minek???? , hogy utánna a csalók miatt agódjak , vagy egy hétmulva kapunk megint valami szuperjárgányt amivel ha találkozol megint azt kivánod hogy rohadt volna meg az egész áááá.
Holnaptól nem vagyok meek melózni s eldöntöm mi lessz a sorsa.
De inkább mentem volna motorozni abból a pénzből amit rá toltam , nagyon bánom.Ready: nos ha elhasználtok egy nitrót mondjuk, akkor lehet ready-zni s nyomni a köv nitrót azonnal, pl.
Új hozzászólás Aktív témák
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen légkondit a lakásba?
- Windows 10
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- Milyen okostelefont vegyek?
- Homokféreggel is pózolhatna a OnePlus 15
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- További aktív témák...
- Bomba ár! Acer Aspire ES1 - AMD A8 I 8GB I 180GB SSD I 15,6" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Acer Predator Helios 300 - PH315-51
- Bomba Ár! Fujitsu LifeBook S762 - i5-3GEN I 8GB I 320GB I DVDRW I 13,3" HD I DP I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude E6540 - i7-4GEN I 8GB I 256SSD I Radeon I 15,6" FHD I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude E6510 - i7 I 4GB I 250GB I DVDRW I Nvidia I 15,6" HD+ I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! Asrock B550M R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3080 10GB ZALMAN S2 TG Cooler Master 750W
- Részletre elviheted akár 365 napra Bankmentes , azonnal elérhető ASUS ROG Strix G18 32GB/2TB
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3341, 94% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 9/Apple Watch Ultra/Apple Watch Ultra 2
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest