- Redmi Pad 2 Pro / Poco Pad M1 - egy teszt, két lélek
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Nikon Z MILC fényképezőgépcsalád
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Nem fut az Intel grafikus vezérlőin az év egyik legjobban várt címe
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Most kap az MCP +0.15V-ot és így szépen elkocog 400MHz-es buszsebességgel. A procit úgy vettem, hogy kitétel volt, hogy alapfeszen menjen 4 GHz-et. így most 41 fokos IDLE. Érdekes ha bekapcsolom a C1E-t akkor 42 fokos lesz és 12W-al többet is fogyaszt a rendszer.
Ennyit az energiatakarékoskodó hókusz-pókuszokról! 
Ha nem FULLHD-ben akarsz játszani, akkor egy 775-ös rendszer még évekig elég lesz. Igaz, hogy a TombRaider UV-öt 2048x1152-ben simán viszi a 9800GT ECO, tehát gagyibb játékokhoz még ez is elég.
Egy gagyi Codegen miniITX házam van, a lényeg a hordozhatóság volt, hogy LAN partyra ne kelljen egy hűtőszekrény méretű dobozt cipelnem. Persze mióta meg van a gép egyszer sem voltam LAN-ozni
Új hozzászólás Aktív témák
- Motorola Moto G06 Power – nagyfater új zakót vett
- Redmi Pad 2 Pro / Poco Pad M1 - egy teszt, két lélek
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Autós topik
- Háztartási gépek
- BestBuy topik
- Crimson Desert
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Gyúrósok ide!
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
- Asus BTF White Gaming PC! 7800X3D / RTX 5070 Ti / B850 / 32GB 6000MHz / 2TB NVMe / 850w Gold!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 3600 / RX 5700XT / 16GB DDR4 / 500 SSD + 1TB HDD
- Részletre BankMentes ASUS ROG Zephyrus G16 (2025) GU605CR QR110W
- Mini Pc HP ProDesk 600 G2 / G4 / G5 // Lenovo Ttinkcentre M900 // 6-9. gen // i3 / i5
- Amazfit GTR Mini okosóra
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Ennyit az energiatakarékoskodó hókusz-pókuszokról! 


