Hirdetés
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- Valószínűleg késnek majd a Valve új Steam eszközei
- Különleges házzal jön a Colorful asztali PC-je
- Milyen notebookot vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Pedzegeti az új Xbox irányát a Microsoft
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Apple MacBook
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
A Zéé
addikt
válasz
Chaser
#38175
üzenetére
barátnőm gépében Panorama van. Gumi bigyókkal van rögzítve a venti, kicsit el is áll emlékeim szerint a bordától, így rezgés nem megy át semmire, és amúgy is nagyon halk.
Felszerelni nagy szopás, mert a csavarokra minden irányból rálóg a hűtő, és az egyéb alaplapi alkatrészektől sokszor még hozzáférni is alig lehet. Amúgy ilyent vettem volna, ha nem lett volna épp globális készlethiány február elején. ID-cooling IS-40 lett helyette, az kicsit zajosabb, mint a Panorama.
Új hozzászólás Aktív témák
- Robotporszívók
- Tőzsde és gazdaság
- Bittorrent topik
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Autós topik
- SUSE Linux
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI Cyborg 15 A12VF FHD GAMER notebook - i5 12450H 16GB DDR5 512GB SSD RTX 4060 8GB
- 8 GB-os GeForce RTX 2060 SUPER (OEM HP) - garanciával
- 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 Intel Core i7-1280P Nvidia T550 32GB 1000GB 1 év teljeskörű garancia
- MacBook Air M1 13" 16GB RAM 256GB SSD 27% áfás számla 0347AB
- Új HP 17 FHD IPS AMD Ryzen5 7520U 4.3Ghz 8GB DDR5 256GB SSD AMD Radeon 610M Graphics Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

