- Így nézz tévét 2025-ben: új ajánlások, régi szabályok
- Beszántaná a marketingért felelős részlegét az Intel
- A látszat ellenére helyesen működik az NVIDIA-féle Resizable BAR implementáció
- A Perplexity felvásárlását fontolgatja az Apple
- XIV. Leó pápa szerint a politikusoknak kezdeniük kell valamit az AI-veszélyekkel
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
user137 #10907 üzenetére
Llano procik közül akkor a 65W-os TDP-seket érdemes megcélozni. A 4 magos A8-3800-at lényegében nem kapni, vagy amelyik árlistában szerepel is, a 41-42e HUF-os árával mintegy 9e-rel drágább az A8-3870K-nál (100W TDP). A 3 magos A6-3500 ellenben 17-18e HUF és az említett célra elvileg az is megfelel. Ennek ellenére szerintem nézz át néhány tesztet róla biztos, ami biztos.
Alaplapnak ott van pl. az Asrock A75M-ITX 21-22e pénzért. Most hirtelen nem vagyok képben, hogy ebben lehet-e alulfeszelni, majd valaki megmondja.
Memória 1x 4GB DDR1600MHz 7e pénz. (Így marad hely másik 4GB-os modulnak a későbbi bővítéshez, de mivel mostanság olcsó a ram, akár mehet bele 2x4GB már most is) Memóriánál érdemes rákérdezni a Llano topicban, hogy milyen márkát, mert úgy rémlik van amivel gondok voltak.
Ház+táp kombót passzolom, arra is mond majd valamit valaki más.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xbox Series X|S
- Ingatlanos topic!
- Elektromos autók - motorok
- Gyúrósok ide!
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen videókártyát?
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Mielőbb díjat rakatnának a görögök az olcsó csomagokra az EU-ban
- Nintendo Switch 2
- Elképesztő mértékben tömörítenék be a nagy nyelvi modelleket
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A620M R5 7600 32GB DDR5 512GB SSD RTX 4070 12GB ZALMAN S2 TG EVGA 650W
- Telefon felvásárlás!! Huawei P20 Lite/Huawei P20/Huawei P30 Lite/Huawei P30/Huawei P30 Pro
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel eladók garanciával, számlával!
- Canon imagePrograf PRO-6100S plotter - szinte új, 500m2 nyomat
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest