Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Projektor topic
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Tanévzáróra igyekeznek a hardverek
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Apple MacBook
- Apple asztali gépek
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
blueye
veterán
Használtautó valakinek és ha igen, akkor hogyan autóban a vezeték nélküli töltés? A kamerasziget kiemeli a telefont, a töltés egy darabig próbálkozik de aztán feladja. Toyota Yaris cross.
Nekem RAV4ben ilyesmi segített: Autó csúszásgátló szőnyeg
-
nobillgates
tag
Használtautó valakinek és ha igen, akkor hogyan autóban a vezeték nélküli töltés? A kamerasziget kiemeli a telefont, a töltés egy darabig próbálkozik de aztán feladja. Toyota Yaris cross.
-
Aryon87
félisten
2 napja nekem is megvan. a fogása az tényleg nem a legjobb, tény majd 2 évig megszoktam a 14Ultráét, ami tenyérbe simul. A 17Ultra nagyobb és élesebb, így idővel megszokás kérdése, + a fos gyári tok is hozzásegít a kényelmetlen érzéshez. Majd ha megjön a szilikon tok, amit szoktam használni a telókon, az már jobb lesz remélem. Ezt leszámítva tetszik amit tud, bár a kamerát még nem tudtam rendesen kihasználni, ugyanis azon a helyen ahol élek Németországban, még nem indult be a tavasz

-
Juliuska
senior tag
-
Aryon87
félisten
Tetszene a nagyobb akksi, a fotós képességeket meg majd úgyis kivesézitek.
Azért, ha láttok majd előrendelési akciókat, dobjátok be pls!
Nekem tetszik amit látam a fotózását illetően. Persze rossz hogy 4 helyett már csak 3 kamera lesz, de elfogadom annak függvényében hogy a zoomkamera akkora dög, hogy a 4. kamera konkrétan nem fér be mellé. De annak tudása is bőven adja azt amit kell.
Kíváncsi vagyok itt Németországban mit adnak mellé, bár nyárra már sztem semmi. Bár ha előrendelésben pl robotporszívó jár mellé, simán rendelem is. -
Black&White
addikt
-
Aryon87
félisten
No ki fog váltani a 17Ultrára? Én nyáron biztosan

-
Black&White
addikt
Nézd meg a router webes felületén (192.168.x.x router alján ott a helyes cím), hogy mi a 2 wifi SSID (2.4GHz/5GHz) neve, illetve hogy nincs e összevonva a kettő.
-
Aryon87
félisten
Meg tudná mondani valaki, hol tudom állítani a telefonnál a wifi frekvenciát vagy mit?Jelenleg 5Ghz-en megy, de át szeretném állítani a 2.4Ghz-re a hatótáv miatt, hogy lássam jobb-e úgy. Köszi
-
nobillgates
tag
Karácsonyi ajándék 🎁 -
Black&White
addikt
TW-re is megérkezett 3.0.1.0 verziószámmal.

-
Hobbbyt
őstag
Háááát nekem ez az új design nem igazán tetszik, de majd megszokom. Amúgy nem igazán veszek észre jelentős változást magán a rendszeren.
-
nobillgates
tag
Az enyém még csak itt tart.
2.0.207.0
-
nobillgates
tag
Az enyém még csak itt tart.
-
light1994012
tag
-
kiezTe90
senior tag
Azért jó lett ez a HyperOS 3 szerintem. Sokkal simább, tetszik benne ez a sziget (iphone kopi
) meg valahogy nekem jobb a szememnek. Akkumlátorra kíváncsi leszek majd még. -
Aryon87
félisten
Most jelzett miután rákerestem 😅
Ahhoz képest hogy reggel néztem semmi, erre most meg kiadja

-
Juliuska
senior tag
Most jelzett miután rákerestem 😅
Akkor van pár óra előnyöd. Nekem épp' most jön le. Tapasztalat..?
-
Black&White
addikt
Most jelzett miután rákerestem 😅
Te tényleg az elsők között kaptad!
-
light1994012
tag
Most jelzett miután rákerestem 😅
-
nobillgates
tag
Ezt a kiadást egyelőre csak így tudod feltenni, hacsak nem vagy Global Mi Pilot tag... [link]
#717 kiezTe90: már közel járunk a publikushoz, igen
Na ennyire nem sürgős
-
Black&White
addikt
Letöltöttem, de nekem egyéb hibára hivatkozva nem települ.
Ezt a kiadást egyelőre csak így tudod feltenni, hacsak nem vagy Global Mi Pilot tag... [link]
#717 kiezTe90: már közel járunk a publikushoz, igen
-
nobillgates
tag
Globalra kijött 3.0.4.0 verzióval a HOS 3 Update.
Letöltöttem, de nekem egyéb hibára hivatkozva nem települ.
-
kiezTe90
senior tag
Globalra kijött 3.0.4.0 verzióval a HOS 3 Update.
Na kíváncsi leszek akkor mi mikor kapjuk meg. Lehet mégse január lesz
-
Black&White
addikt
Globalra kijött 3.0.4.0 verzióval a HOS 3 Update.
-
kiezTe90
senior tag
Igen nekem is most jelzett de még nem Android 16😅
Áhh mondom, január lesz az
-
light1994012
tag
Jött még egy sec patch (október
) ma HOS2.2-re.Igen nekem is most jelzett de még nem Android 16😅
-
Black&White
addikt
Jött még egy sec patch (október
) ma HOS2.2-re. -
nobillgates
tag
A Xiaomi EU fejlesztésében már megjelent az Aurora hármas verziója.
-
Black&White
addikt
[link]
Már nincs messze
-
Black&White
addikt
Nagy mázlid van, én 8 hónappal ezelőtt kezdtem a szívást, 4. szintű felhasználó voltam, de kb 2 hónapja feladtam és töröltem a csába az appot. Milyen romot tettél fel és mi a tapasztalat?
Épp ez az, hogy ez a dolog nem függ a Mi Community App-ban kapható engedélytől, mert azt tegnap se kaptam meg.
Össze volt kapcsolva az acc a fejlesztői beállításoknál, készülékkereső és a SIM aktiválás szintén oké és a korábban is használt MiFlash már nyitotta is a telefont.
Global TW ROM ment fel.Ebben MIUI tárcsázó és SMS app van, hívásrögzítési lehetőséggel.
Kb utoljára frissül mindig, de ez annyira nem zavar...
-
nobillgates
tag
Hehe, BL feloldásnál MI Communityben már vagy két hónapja hibát dob az engedélykérésre (kvóta megtelt).
Erre ma egy Backup után beraktam Fastboot módba és a MI Unlock simán nyitotta a telót.
Úgyhogy akkor megy is fel a TW ROM a 14U-ra, viszlát Google Dialer...

Szép nagy katyvasz ez a BL nyitás, mondhatni
Nagy mázlid van, én 8 hónappal ezelőtt kezdtem a szívást, 4. szintű felhasználó voltam, de kb 2 hónapja feladtam és töröltem a csába az appot. Milyen romot tettél fel és mi a tapasztalat?
-
Black&White
addikt
Hehe, BL feloldásnál MI Communityben már vagy két hónapja hibát dob az engedélykérésre (kvóta megtelt).
Erre ma egy Backup után beraktam Fastboot módba és a MI Unlock simán nyitotta a telót.
Úgyhogy akkor megy is fel a TW ROM a 14U-ra, viszlát Google Dialer...

Szép nagy katyvasz ez a BL nyitás, mondhatni
-
Hobbbyt
őstag
Háát, nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de engem abszolút nem érdekel, hogy mikor kapja meg a A16-ot, ezzel is tökéletesen jól megy minden
Régen azért ez nem így volt... -
light1994012
tag
-
Black&White
addikt
-
kiezTe90
senior tag
Igen, nekem is jelzett.
Bár már jöhetne a 3.0 és android 16 inkább
Szerintem azz várhatjuk még. Jövőév elejére saccolom az érkezést
-
Black&White
addikt
Igen, nekem is jelzett.
Bár már jöhetne a 3.0 és android 16 inkább
Tippre a következő már A16 lesz! 🙂
-
light1994012
tag
2.0.207.0 most jött EEA-re.
Szeptemberi sec patch, mást nem ír.Igen, nekem is jelzett.
Bár már jöhetne a 3.0 és android 16 inkább
-
Black&White
addikt
2.0.207.0 most jött EEA-re.
Szeptemberi sec patch, mást nem ír. -
Black&White
addikt
A 14U rögtön, az első kör után kapja.
Sajnos az SD865/870-et már kukázták egy ideje a gyártók.A 12/Pro is már csak egy HOS frissítést kap, talán...
A Redmi vonal életciklusát meg azért nem kell irigyelnünk.
-
Aryon87
félisten
Elég összevissza adják. Kissé bosszantó, hogy a középkategóriás Redmi 14 széria előbb kapja meg, mint a miénk..
Meg azt se értem ha a 12 széria megkapja, a 12X miért nem? (mert nekem az is van) -
Black&White
addikt
Ma jött új frissítés 2.0.206.0 95MB
Valami kissebb hibajavítás és agusztusi biztonsági frissítés.Aha, nekem is most jelzett.
-
light1994012
tag
Ma jött új frissítés 2.0.206.0 95MB
Valami kissebb hibajavítás és agusztusi biztonsági frissítés. -
kukne
újonc
Fotósként nekem is kiemelt szempont volt a fotózási képessége és alapvetően elégedett vagyok vele - tavaly június óta használom.
Rendszeresen előfordul, hogy egyes Facebook csoportokba megkérdezik milyen telefonnal fotóztam az adott képet
-
Black&White
addikt
-
Valaki87
őstag
Visszatértem Iphone-ra, további hibamentes használatot mindenkinek!
-
kukne
újonc
Én vettem igen és rendezvény, koncert, nyaralás alatt használom. Akkor nagyon kell, mert -főleg napfényben - brutálisan égeti az akkut fotózás során.
-
Black&White
addikt
Már eltelt egy kis idő a megjelenéstől, szóval biztos van tapasztalat is: akik megvették anno a Photo Kittet hozzá, használjátok?
-
kiezTe90
senior tag
-
Valaki87
őstag
Hy
Magic 5-6-7 pro után csatlakozom én is, megnézem mit tud a rádiókészülék.

-
Aryon87
félisten
1.4Gb-os frissítés jött, még a kamerát is érinti, meg azon kívűl sok mást is.
-
Hobbbyt
őstag
Én nettó 357e Ft-ért vettem egy fehéret megjelenés után, 2024-04-15-én. Aztán ~4 hónapos korában beázott, érthetetlen módon.
1 hónap után garanciába cserélték, akkor már inkább a feketét választottam.
Így utólag szép-szép a fehér, de a fekete a tuti választás. Azóta is elégedetten használom, és ez már vízálló is. A fehér tuti valami gyári hibás volt, a szervíz nem mondta meg hogy mit talált, csak kaptam az újat. -
fluxpen
csendes tag
xiaomi.eu-n már kint van a 2.2-es hyper is
-
Aryon87
félisten
Kint az újabb frissítés (áprilisi)
-
fluxpen
csendes tag
-
F.tibooo
aktív tag
15 Ultra,X200 Pro, Magic7 Pro,ezek voltak még terítéken...vakartam a fejem,hogy fizessem stb., előfizetésre nem akartam,mert ami van most nekem csomag az tökéletes, és ettől csak drágább lett volna. Aztán szembe jött velem ez... ráadásul lehet 3 részletben fizetni...na mondom akkor kompromisszumot kell kötni.
Aztán tegnap amikor néztem, látom, hogy fehér van még a központi raktárban. Írtam az üzletnek,hogy mikorra várható újra, aztán ma hívtak,hogy volt még egy raktáron ami elkeveredett. Na mondom akkor ide gyorsan
Akkor fehèr lett? ( Èn nem vettem át egy fehèret..)
-
fluxpen
csendes tag
15 Ultra,X200 Pro, Magic7 Pro,ezek voltak még terítéken...vakartam a fejem,hogy fizessem stb., előfizetésre nem akartam,mert ami van most nekem csomag az tökéletes, és ettől csak drágább lett volna. Aztán szembe jött velem ez... ráadásul lehet 3 részletben fizetni...na mondom akkor kompromisszumot kell kötni.
Aztán tegnap amikor néztem, látom, hogy fehér van még a központi raktárban. Írtam az üzletnek,hogy mikorra várható újra, aztán ma hívtak,hogy volt még egy raktáron ami elkeveredett. Na mondom akkor ide gyorsan
-
F.tibooo
aktív tag
-
fluxpen
csendes tag
-
F.tibooo
aktív tag
-
fluxpen
csendes tag
-
F.tibooo
aktív tag
-
fluxpen
csendes tag
Hamarosan én is belépek egy fehér készülékkel
-
nobillgates
tag
-
F.tibooo
aktív tag
1 év alatt sikerült kipofozni a telefont? Akksira, melegedésre gondolok. Most a Xiaomi saját üzletében 299 ezer Ft. Egész baráti az ára.
-
nobillgates
tag
-
Pug
nagyúr
A globál romra még mindig semmi.
Ma jött nálam globálra is.
-
nobillgates
tag
-
Juliuska
senior tag
-
kiezTe90
senior tag
Nézzetek rá a frissítésre, mert lehet nem jelzi. (Nekem legalábbi nem jelezte.) Ma beléptem a frissités menübe és bedobta a 2.0.103-at.
-
nobillgates
tag
Most ezzel próbálkozom én is, de szerintem ez is egyfajta szivatás. De ettől függetlenül miért nem lehet pl. az üzeneteket szinkronizálni? Másik saomi készüléken sem. Addig próbálkoztam, hogy 46 db smst lenyúlt
-
Aryon87
félisten
Valaki oldotta már fel a BL-t? Néhány telón már megcsináltam , de ezen nem működik. Amikor elindítom a készülék összekapcsolást a MI fiókkal, egy idő után rövid ideig előugrik egy buborékban valami üzenet, de el sem lehet olvasni mert el is tűnik. A Xiaomi fiókban ott a készülék név szerint, de azt írja, hogy a sim kártya nincs behelyezve vagy aktíválva. Vagy pl. nem lehet az üzeneteket szinkronizálni. Csináltam egy másik xiaomi fiókot is, de azzal is egyanezt csinálja. De legalább a küldözgetett több mint 10 SMS díját a voda levonja, tehát valami történik a háttérben. A Miflash unlock eljut a készülék azonosításig vagy ellenőrzésig, de a felodás nem megy végbe.
Áh, pont aktuális is a válasz a kérdésedre egy másik topikból. Karavik amúgy tud segíteni bármi kérdésben
[link] -
Aryon87
félisten
Valaki oldotta már fel a BL-t? Néhány telón már megcsináltam , de ezen nem működik. Amikor elindítom a készülék összekapcsolást a MI fiókkal, egy idő után rövid ideig előugrik egy buborékban valami üzenet, de el sem lehet olvasni mert el is tűnik. A Xiaomi fiókban ott a készülék név szerint, de azt írja, hogy a sim kártya nincs behelyezve vagy aktíválva. Vagy pl. nem lehet az üzeneteket szinkronizálni. Csináltam egy másik xiaomi fiókot is, de azzal is egyanezt csinálja. De legalább a küldözgetett több mint 10 SMS díját a voda levonja, tehát valami történik a háttérben. A Miflash unlock eljut a készülék azonosításig vagy ellenőrzésig, de a felodás nem megy végbe.
Már nem lehet vagy nagyonkörülményes a BL nyitás. 1-2 éve lezárták ennek lehetőségét. Valami ilyesmi van, de az okosabbak megírják.
Ne kínlódj vele, mert drága tégla lesz belőle. -
nobillgates
tag
Sziaszok! Az lehet, hogy a kamerából valami kattogó hang jön, vagy ha megrázod valami hangot ad?
Valaki oldotta már fel a BL-t? Néhány telón már megcsináltam , de ezen nem működik. Amikor elindítom a készülék összekapcsolást a MI fiókkal, egy idő után rövid ideig előugrik egy buborékban valami üzenet, de el sem lehet olvasni mert el is tűnik. A Xiaomi fiókban ott a készülék név szerint, de azt írja, hogy a sim kártya nincs behelyezve vagy aktíválva. Vagy pl. nem lehet az üzeneteket szinkronizálni. Csináltam egy másik xiaomi fiókot is, de azzal is egyanezt csinálja. De legalább a küldözgetett több mint 10 SMS díját a voda levonja, tehát valami történik a háttérben. A Miflash unlock eljut a készülék azonosításig vagy ellenőrzésig, de a felodás nem megy végbe.
-
nobillgates
tag
-
Pug
nagyúr
Sziaszok! Az lehet, hogy a kamerából valami kattogó hang jön, vagy ha megrázod valami hangot ad?
Igen, ez természetes, ez az OIS.
Amint bekapcsolod a kamera app-ot, az elektromágnesek a heylére rántják az optikát már hiába rázod nem zörög semmi sem.
-
nobillgates
tag
Sziaszok! Az lehet, hogy a kamerából valami kattogó hang jön, vagy ha megrázod valami hangot ad?
-
Aryon87
félisten
-
Juliuska
senior tag
Meglepett a BT-s csatlakozási gondotok. Garminosként (F6Xp) nem tapasztaltam ilyen jellegű hibát, ugyanakkor az is igaz, hogy a Connect apk-k nálam frissültek.
-
light1994012
tag
Igen nekem is ez volt, Végül adatok törlése, majd alkalmazás törlése, telefon újra indítása, óra újra indítása, alkalmazás letöltése újra oldotta meg a problémát. Azóta megint működik.
-
kiezTe90
senior tag
Nekem nem jelez frissítést, de azt írja ez a verzió van fent, viszont mióta feltettem az új frissítést az okos karkötőm (Mi band 9) folyamatosan lecsatlakozik és nem működik. Van hogy egy fél percre felcsatlakozik és be szinkronizálja, de utána megint szétkapcsol. Már próbáltam mindent de nem akar működni
Nekem most ugyanezt újította be watch 3 active órámmal. Zenét se tudok vele váltani, mert szétcsatlakoznak.
Remélem ez a Bluetooth frissités megoldja. -
light1994012
tag
Nekem nem jelez frissítést, de azt írja ez a verzió van fent, viszont mióta feltettem az új frissítést az okos karkötőm (Mi band 9) folyamatosan lecsatlakozik és nem működik. Van hogy egy fél percre felcsatlakozik és be szinkronizálja, de utána megint szétkapcsol. Már próbáltam mindent de nem akar működni
-
Juliuska
senior tag
-
Aryon87
félisten
-
xabolcsy
aktív tag
Nekem is jött.
-
Juliuska
senior tag
-
Aryon87
félisten
-
novinyul
veterán
Én elégedett vagyok vele, június óta használom. Nemrég 3x is esett jó nagyot, 2x bent a melóban hála a vezetékes fülesnek, mert a BT-s tönkrement, így jobb híjján marad a kábel, és 1x mikor nem figyeltem oda és mellétettem a zsebemnek mikor szálltam ki a kocsiból. Persze pofára a köves parkolóban. Semmi baja
Tény, a noname kínai tok is sokat segített.Legalább csináltál töréstesztet is
De azért jó hogy ilyen masszív lett. -
Aryon87
félisten
Én elégedett vagyok vele, június óta használom. Nemrég 3x is esett jó nagyot, 2x bent a melóban hála a vezetékes fülesnek, mert a BT-s tönkrement, így jobb híjján marad a kábel, és 1x mikor nem figyeltem oda és mellétettem a zsebemnek mikor szálltam ki a kocsiból. Persze pofára a köves parkolóban. Semmi baja
Tény, a noname kínai tok is sokat segített. -
novinyul
veterán
05-01:00 közti időben van nekem töltő nélkül. Kb 40% körül megy töltőre. Igaz melóban nem használom a szüneteket leszámítva, csak a zene megy. Kiránduláskor a kamera eszik, de érthető is a 4 fullos kamera miatt. De sosem volt olyan helyzet, mikor töltő kellett. Ehhez képest a kollégák iPhonjai mindig töltőn lógnak (szó szerint)

Ez az üzemidő már elég
Na akkor kezdem intézni. Néztem a 15 Ultra-t, de olyan korszakalkotó dolog nem lesz benne. A 14 Ultra meg már jó áron vehető. -
Aryon87
félisten
05-01:00 közti időben van nekem töltő nélkül. Kb 40% körül megy töltőre. Igaz melóban nem használom a szüneteket leszámítva, csak a zene megy. Kiránduláskor a kamera eszik, de érthető is a 4 fullos kamera miatt. De sosem volt olyan helyzet, mikor töltő kellett. Ehhez képest a kollégák iPhonjai mindig töltőn lógnak (szó szerint)

-
novinyul
veterán
Szia!
Nekem ezeket simán bírja, ami nagyon meríti az a kamera használat, illetve facebook és instagram, de általában kibír egy napot simán pedig csak 80%-ra töltöm az akksit.Köszi
Kamera mindig sokat kér, de itt ezt alapnak veszem. Kamera miatt venném
-
light1994012
tag
Szia!
Nekem ezeket simán bírja, ami nagyon meríti az a kamera használat, illetve facebook és instagram, de általában kibír egy napot simán pedig csak 80%-ra töltöm az akksit. -
novinyul
veterán
Sziasztok,
Gondolkodom hogy belevágok a 14 Ultra-ba.
Az akkumulátor hogy bírja egy napra nézve? Nálam folyamatosan megy a Bluetooth(headset, óra) GPS, napi 2-3 óra beszéd. A 14 simán veszi a napot, nem kell töltő után nyúlni. Köszi a válaszokat
-
ROBOTER
addikt
Sziasztok!
Nézelődök telefonok között. Számomra szinte csak a fotós képességek számítanak (az extrém zoom nem érdekel, UWA-tól olyan 3..4x-esig igen). A 14 Ultra kamera szettje adatok szempontjából talán a legdurvább. Ennek ellenére pár helyen lehúzták. Főként a shutter lag és a lágyabb képek, bebukott árnyékok miatt. Megnéztem rengeteg tesztfotót, és tényleg vannak lágy képek, bár azt nem tudom eldönteni így, hogy csak az enyhébb élesítés miatt tűnik-e ilyennek.
Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ennek szoftveres okai vannak, esetleg javult-e azóta a helyzet a frissítések által, illetve nem gyári kamera-applikációval ki lehet-e többet hozni belőle.
Nagyon köszönöm előre is! -
Hobbbyt
őstag
Sziasztok! (Xiaomi 14 ultra vásárlás előtt állok) Azt szeretném kérdezni, hogy van-e benne AI funkció, amivel telefonálás közben lehet valós időben lefordítani a hivást más nyelvről? Úgy mint a Samsung s24 ultrában van.
Igazából nem tudom, hogy ezek hogyan működnek, a képkeresésen kívül még sosem használtam egyiket sem, még próba szintjén sem.

-
Csmke-Zoli
újonc
Sziasztok! (Xiaomi 14 ultra vásárlás előtt állok) Azt szeretném kérdezni, hogy van-e benne AI funkció, amivel telefonálás közben lehet valós időben lefordítani a hivást más nyelvről? Úgy mint a Samsung s24 ultrában van.
-
Bsony
tag
Fotózás/Videózás kapcsán, ha a full-full maximumot ki akarod hozni belőle, muszáj rootolni a telót.
Viszont akkor leesik az arc.
Iphone 16 Pro vs X14U
https://www.youtube.com/watch?v=2X6aMOw8j4Q
Canon R5 M2 vs X14U
https://www.youtube.com/watch?v=I60qnstSJsM -
rigoberto
őstag
Rendeltem szilikontokot és hydrogél fóliákat ehhez a telefonhoz valót de úgy alakult, hogy mégsem lesz ilyen készülékem.
Akit érdekelnek üzenjen rám, megegyezünk.
Bye. -
rigoberto
őstag
Nyilván tudom én is, hogy nincs sok értelme.
Nem is fotó készítésre szoktam használni, csak hogy olyan messze úgysem látok el, de a zoom igen.
És ha már ellát legyen viszonylag kivehető is.
A többi nem fotós telefonokhoz képest. -
Aryon87
félisten
Semmi értelme a 120x zoomnak, ahogy a többi márkánál sem. Parasztvakítás, marketing.
Viszont a digitális 10x zoom az nagyon jó. -
rigoberto
őstag
Már megtettem, átállítottam a régiót Magyarországra és jött is a frissítés.
Egyelőre túl sok változást nem vettem észre, de talán kiccsit jobb az akksi idő. Az első 10-20 percben kicsit akadozott a rendszer de az is megszűnt.Érdekelne javult e a 120x-os zommal készített képek minősége.
Ami tesztet láttam ilyen zommal készült képekről kissé viccesek voltak.
Tudsz esetleg egy ilyen képet készíteni mondjuk egy jó távoli tárgyra fókuszálva? -
light1994012
tag
Állítsd át a régiót EU-n kívüli országra (pl Svájc).
Aztán indítsd újra a telót és keress rá a frissítésre.Régebben így mindig működött, bár HyperOS alatt ugyan nem próbáltam ki (mert egyelőre keresés alatt a 14 Ultra), de ahogy olvasom a Xiaomi jelenség még mindig nem tűnt el, hiába az új rom..

Már megtettem, átállítottam a régiót Magyarországra és jött is a frissítés.
Egyelőre túl sok változást nem vettem észre, de talán kiccsit jobb az akksi idő. Az első 10-20 percben kicsit akadozott a rendszer de az is megszűnt. -
rigoberto
őstag
Nekem még mindig semmi...
1.0.13.0.UNAEUXMÁllítsd át a régiót EU-n kívüli országra (pl Svájc).
Aztán indítsd újra a telót és keress rá a frissítésre.Régebben így mindig működött, bár HyperOS alatt ugyan nem próbáltam ki (mert egyelőre keresés alatt a 14 Ultra), de ahogy olvasom a Xiaomi jelenség még mindig nem tűnt el, hiába az új rom..

-
Elit3Zotya
addikt
Nehéz dió.
X100 ultra szerintem van olyan jó teló mint a 14 ultra.
Kamerában talán egy hajszállal többet ad az x100 ultra, ha mindent egybe veszünk(kivéve ha tetszik a Leica féle képfeldolgozás), de mint telefon(kijelző, rendszersebesség, aksi.stb) is tudja azt amit a 14 ultra, vagy kicsit még jobban is.
Viszont a 14 ultra van Magyar garival, még az x100 ultra csak Kína. És árban kb ugyan annyi szokott lenni aprón.
Nem kérdés, hogy a 14 ultra ebben a felállásban egy jobb választás szerintem. -
wwhy
veterán
Srácok, hátha valaki próbálta mindkettőt és tud segíteni: Vivo x100 ultra vs. Xiaomi 14 Ultra
Olvastam, néztem jó pár tesztet, de nem jutok dűlőre :/
-
zoli8814
aktív tag
Köszönöm közben megvan a "hiba". Nálam el van rejtve a csík, vissza kellett kapcsolni hozzá. Viszont idegesít, nekem nem éri meg, hogy ott legyen, nem használom annyira ezt a funkciót.

Off: azt meg lehet oldani valahogy, hogy a régi 5x6-os elrendezést vissza lehessen hozni?
-
kiezTe90
senior tag
-
zoli8814
aktív tag
Nekem azt még nem sikerült elővarázsolni gesztus vezérléssel.
-
light1994012
tag
-
kiezTe90
senior tag
-
zoli8814
aktív tag
-
Pug
nagyúr
-
Juliuska
senior tag
-
Pug
nagyúr
Amugy az uj OS-sel erezhetoen javult a camera performance, de nem gyengen.
-
Hobbbyt
őstag
Teljesen felesleges erőt pazarolni arra, hogy a butaságára felhívd a figyelmét. Ha ő egy kalibrálatlan kijelzőn, kitudja milyen környezeti megvilágításban "képes" megítélni, hogy mitől jó vagy rossz egy kép, akkor abban is biztos lehetsz, hogy valójában nem tudja, hogy mit is kéne néznie. A feleségemnek iPhone 15 van, az is tök jó képeket csinál egészen addig míg csak előakarstz kapni valamit a zsebedből, és lekapni valamit, hogy tovább küldhesd. De ha már kicsit "művészkedni" akarsz vele, akkor kifújt.. olyankor mindig az enyém van már használva, ha meg komolyan gondoljuk akkor előkapjuk a Canon DSRL-t, ami hiába tölti jövőre a 16. évét, még mindig összehasonlíthatatlanul jobb mint bármelyik telefon amit eddig gyártottak.
-
xabolcsy
aktív tag
Nem, a xiaomi alázza az iPhonet! Bocsi rosszul fogalmaztam.
De nekem mind a kettő jó, én nem vettem észre külömbséget.
De azt mondta sokkal jobb képeket csinál. Pedig nagy Apple fan, mindig azt mondja vegyek azt, de nekem meg az szokatlan, furcsa. -
dlaj
őstag
-
xabolcsy
aktív tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Kerékpárosok, bringások ide!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- Bittorrent topik
- Formula-1
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Projektor topic
- Filmvilág
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- További aktív témák...
- Lenovo T14s érintő G1 i5-10310u 16Gb Ram 256 Gb NVMe Boltból 1 év Garanciával
- AKCIÓ! Intel Core i9 10900KF 10 mag 20 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S23 128GB Cream (Karcmentes) 1 év garancia
- Samsung Odyssey G7 S28AG700NU IPS Monitor! 3840x2160 / 1ms / 144Hz / FreeSync / G-Sync
- Nvidia Quadro M2000/ P2000/P2200/ P4000/ P5000/ RTX 4000/ RTX 5000/ RTX A2000/ RTX 4000 SFF 20GB ADA
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Karácsonyi ajándék 🎁
) meg valahogy nekem jobb a szememnek. Akkumlátorra kíváncsi leszek majd még.
) ma HOS2.2-re.

Részletek:



