Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • valakky

    aktív tag

    válasz blakey #83894 üzenetére

    hát, ha elkezdjük az almát a körtével, akkor eljuthatunk végül is a szilváig akár.
    de egyébként igen, gigabit közeli sebességet már hozza az AC is 160 mhz-en.
    de én 80 mhz-en azért azt látom, hogy 1,5 szeres a sebességtöbblet az AX-nél és sokkal stabilabban hozza a vastagabb sávszélt.
    ha 20 környékében gondolkodik valaki és irreleváns számára a cw fw, de fontos a minél gyorsabb wifi, akkor ha GU és az ax10 között választani kellene (mert esetleg megint lesz 20 környékén) akkor ax-es eszközhöz már mindenképp azt javasolnám.
    25 környékén meg továbbra sincs párja az ac65p-nek. viszont arra én már biztos nem ruházok/ruháznék be. ahogy a legolcsóbb ax-es asusra se, vagy az ax20-ra.
    attól pár ezressel drágább az ax50, de attól meg már csak egy ugrás a 160 mhz-es asus ax.
    szerintem pont most nem éri meg még váltani, bővíteni.
    de olyan alkalmi vétel volt az az a tépé nekem, és amúgy is folyamatban volt egy ax-es kártya, mert tele volt már a hócipőm ezekkel a wifis hangulatingadozásokkal, gondoltam hátha ezzel nem lesz ilyen bohóckodás ac -n mint a 7260-al, amit tényleg mindenhol csak köpködtek.
    ennyi pénzért, amennyiért összehoztam, gigabit közeli wifi... nekem bőven megérte. (napi szinten mozog a helyi hálón a kis házi szerverem és a laptop között időnként, igaz ritkán azért, 100 giga is)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák