Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ccs2929

    senior tag

    válasz Moonwolf #21064 üzenetére

    Szia!

    A kompakthoz képest fényévekre van képminőség tekintetében, de a kijelző, illetve /főleg/ a kukker, az elég illúzióromboló, legalábbis nekem az volt, igaz én egy régi dslr-ről akartam újabb cuccra váltani + nekem ami nem tetszett rajta, hogy a vezérlőtárcsája olyan volt, hogy tekertem egyet jobbra, és nem egyet ugrott, ezt lehet érteni a "fos" kezelőszerv alatt pl.. Mindenesetre ennyi pénzért nem rossz vétel. Ugyanaz a Sony szenzor van benne, mint például a Nex3/5-ben, Sony Slt-A58-ban, ha tévedek majd kijavítanak, szóval a kép/videó minőségtől nem kell tartani, a kitobija is hozza a szintet. Ha tudsz az említett gyengeségekkel élni, akkor nem rossz vétel.Hozzáteszem, hogy a dslr, milc vonalon is, az igények amiket felsoroltál, legfőképp a makró, az elég költséges szórakozás, de lehet olcsón is, sok-sok kompromisszum árán, értsd régi manuál obik+közgyűrű, stb.
    A kezelőszervekről még annyit, hogy kevés van belőle, míg egy dslr-nél sok a dedikált gomb,tehát sok beállításért a menüben kell kotorászni, de ez nem biztos, hogy a kompakt után furcsa lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Új hozzászólás Aktív témák