Hirdetés
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
- Milyen TV-t vegyek?
- Steam Deck
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Kellemes karácsonyi ünnepeket!
- Mini PC
- OLED monitor topic
-
PROHARDVER!
A Linux Mint bemutatása
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nem a piszkáláson volt a hangsúly, hanem azon, hogy a Gparted beolvasása alatt ne piszkáld mással! :-)
Én most hétvégén piszkálgattam át vagy 5 disztrót, töröltem, áthelyeztem, összevontam a gparteddel, semmi gáz nincs ezzel, csak a particiókkal kell tisztában lenned, tudod MBR -4 elsődleges, amiből legalább egy legyen extended és azon belül lehet létrehozni azt hiszem 128 logikai particiót.
Emiatt látod, hogy az sda2 után egyből az sda5 jön számozásban, mert a 3, 4 fenn van tartva elsődleges partíciónak.
Ha dolgozol a Gparteddel, mielőtt jóváhagyod a műveletet, látod mi fog kialakulni, ha figyelsz , nem tudod elrontani még te sem!

Ez van most a 9 partíció helyett és jobb oldalt láthatod is, hogy a Lemezek nem tudja beolvasni az extendedben lévő logikai particiókat.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux Mint-et használó kezdők és haladók valamint a még csak azzal ismerkedők számára.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját! -> [link]
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 15% AKCIÓ
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Eladó Steam kulcsok kedvező áron!
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával
- Windows 10/11 Home/Pro , Office 2024 kulcsok
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

Rowon

