Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALFA

    senior tag

    Mivel
    1. már legalább hússzor megkérdeztem,
    és
    2. ez a fórum kezdőknek van,
    így
    3. elvárható, hogy értelmes és tárgyilagos válaszok szülessenek a lenéző vakkantgatások helyett,
    ezért
    4. még egyszer, (idén) utoljára megkérdezem:

    K1. Ha egyszer telepítéskor a "kezdő", vagy "induló", (vagy ahogy nevezitek) csomag nevét kell megadni, és az adott linux verzió dönt arról, hogy ahhoz milyen egyéb csomagok telepítései szükségesek, akkor miért nem képes ezt megjegyezni és tárolni?

    K2. Így a harmadik évezred tájékán miért nekem kell ceruzával papírra írni és a szoba egyik sarkába felragasztani, hogy esetleg évek múlva is megtaláljam, hogy mikor, milyen "induló" csomagokat telepítettem?

    K3. Erre az egész illogikus folyamatra a sok nagyokos linuxos miért rettentően büszke, és miért nézi le rendszeresen azokat, akik azért kérdeznek többször, mert nem kapnak valódi választ?

    K4. Mikor lesz végre egy értelmes linux kézikönyv, ami mindenkinek érthetően elmagyarázza az adott linux változat szabályait?

    +1 csak azért, mert jön az év vége, és tudom, rengetegen gondolkoznak a szokásos semmitmondó újévi fogadalmaikon:
    K5. Mikor lesz egy értelmes moderátor, aki a kezdőket lekezelőket (is) rendreutasítja, hogy valós válaszokat adjanak felesleges visszakérdezések elkerülése érdekében, illetve azért, mert ELVILEG ez ennek a fórumnak a célja?

    Na pá. :R

    Amit ma megtehetsz - miért nem tetted meg tegnap?

Új hozzászólás Aktív témák