Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz Roland861010 #83875 üzenetére

    Ívni max sekély vizű tavacskán fognak jövő héten vsz. Sós nyáron meleg víznél kánikulában nagyon jó tud lenni. Ívásnál szerintem minimális jelentősége lehet sós vagy nem sós. Ha ívnak max úgy tudsz fogni az ívó halak mögé horgászol partközelbe 1-1 db fel fogja venni. Pva , nem mondom , hogy rossz de nem hinném ezen fog múlni a pontyfogásod egy halastóban, vagy anélkül ne lehetne fogni.

    Tegnap csalihalaztam, egyik helyen nem nagyon jött, átmentem egy másikra. Partra kicsúsztattam a csónak orrát, spiccbot már össze volt rakva kaja is volt még keverve. Dobtam közvetlenül a csónak vége mögé egy fél maroknyi bodorkás kaját, csali konzervkukorica fenék felett spiccboton. Nem telt el fél óra és jött egy ponty erre a minimál etetésre . Ebben a fél órában az az érdekes a kikötésem és elhelyezkedésem a csónakban járt motorozással, csónak billegéssel kis zörgéssel és szinte 0 etetésre 1 szem konzervkukoricára már ott volt . Közöm nem volt hozzá olyan méret volt megindult szép komótosan oldalra semmi ijedtség bot 3 másodperc múlva már töréshatáron volt le kellett engedjem vízszintesre azonnal el is tépte. :) Szóval nem kell bonyolítani annyira a műfajt vsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák