Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sityupityu

    veterán

    válasz Steady74 #39721 üzenetére

    Köszi.
    A bestmastert már mértem én is, talán én is felraktam képet ide valamikor. Kíváncsi voltam ennek a 4-es nyélnek a súlyára. Ha emlékszel (emlékeztek) tavaly nagyon ajnároztam itt egy Nevis nyelet amit csak igen rövid ideig lehetett kapni. Kb 15-16 k lehetett 5-6 évvel ezelőtt az ára. Még azt írtam róla talán, hogy nagyon hasonlít a kb 40-50 ezres Rive nyelekre, és minőségben is nagyon jó. Karcsú, könnyű (nem akarok hazudni, de ha jól emlékszem, akkor csak 280 gramm környékén van a 4 méteres nyél súlya), csodálkoztam is rajta akkor, hogy ilyen jó nyelet lehetett venni ennyiért. De mint írtam, nem is lehetett sokáig kapni. Én anno szotyiért hozzáfértem shimano cuccokhoz, volt 3 és 4,5 méteres beastmaster nyelem is. Igen, a 4,5-ös nyelet természetesen lehet használni 3 méterben is, de én nem szerettem nyéltag nélkül, így anno jó pénzért külön vettem egy 3 méterest is. Most már csak a 3 méteres van meg, a 4,50-est eladtam amióta megvan a nevis, baromi nehéz volt. Este ha hazaérek lemérem én is a nevist, de én most 280 grammra emlékszem. Na majd kiderül. Persze azt azért hozzá kell tenni, hogy nem is olyan erős mint a beastmaster.

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák