Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NomAd_82

    aktív tag

    Sziasztok,
    érdekes dolog esett meg most velem, ezért elmesélem és kérdezném tőletek mire számíthatok.
    Adott egy 2017 ipad pro ( melyet meg is hirdettem eladásra ) időközben előjött a kijelzőjén egy fehér kis pont. Nem olyan nagy folt mint ami a neten van, hanem egy kis valami.
    Töröltem is az eladást.
    Mivel 2020.október 18-án vettem, él rá az egy éves apple gari. Ezt hittem.
    Bevittem az Icentre üzletébe, ahol mondták, hogy a kijelzőn beégett egy panel
    ( vagy valami ilyesmi) és cserélik, semmi gond.
    A srác ahogy beütötte a készülék számát, közölte a rendszer, hogy lejárt a garancia. WTF ??
    Mondom, ez meg hogy, amikor kevesebb mint 1 éve vettem. Így át sem vették, hanem oda küldtek vissza, ahol eredetileg vettem. Ott elküldték szervizbe és majd szólnak mit reagál a szerviz.
    Nekem ez az üzlet úgy adta el, hogy 1 év apple gari van rajta de akkor hogyan lehet, hogy a rendszerükben lejárt a garancia?
    Vajon így javítja a külföldi szerviz, visszadobja, talán az üzletnek kell ilyenkor fizetni a javítás költségét vagy kapok egy újat? Bocs ha hülyeséget írok.
    Ha cserélik a panelt az főelemnek számít és újra indul az egy év gari? Ez eléggé ki volt vesézve a fórumban de nem emlékszem pontosan. Remélem nem fogok vele szívni.
    Előre is köszi mindenkinek a választ.

Új hozzászólás Aktív témák