Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    Elég szellős a box, ebbe akár két tuner-t is bele lehet legózni vagy akár egy HUB-ot, utóbbit szinte biztos, hogy megteszem. Lehet beleépítek egy DVB-S2 tunert is, amúgy is a tököm tele van már az Amiko A3-mal, ha tavaszig nem jön egy olyan frissítés, ami orvosolja azokat a bajokat, amikkel küzdök, akkor ugyan fájó szívvel, de megválok tőle, s ebbe meg belepasszírozok egy ilyet: [link] nem túl elegáns a DVB viewer vagy az XBMC live TV megoldása a spark2 felülethez képest (s ezért is bánnám a dolgot, ha meg kellene válni az A3-tól), viszont - még ha én álltam eddig a legpozitívabban a boxhoz - a firmware frissítések nem arról szólnak, hogy 1-1 hibát javítunk, de még mindig marad pár, hanem, hogy 1-1 hibát javítunk viszont jönnek helyette újak, s hogy mennyire különböző hibák lépnek föl más-más felhasználónál, ilyet én még soha eddig nem tapasztaltam, pedig régi olvasója vagyok az androidos boxok fórumainak. Szóval így, ebben a formában gyak. egy felkészült team sem tud hibákat korrigálni, hisz hogy lehet olyan hibát rekonstruálni, ami nem mindegyik boxon lép föl, illetőleg akár megtörténhet az is, (ahogy nálam is megtörtént), hogy adott firmware verzió 2. vagy 3. újraflashelése után jelentkezik előtte nem tapasztalt hiba.

Új hozzászólás Aktív témák