Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hurkaleves

    őstag

    Sziasztok!

    Hát hol is kezdjem... van egy darab 160GB-os Samsung vinyom, ami nem egészen úgy műxik, ahogy kéne neki. Szóval beraktam a gépbe ( csak ez az 1 vinyo volt bent ) és elinditottam a windows installt ( lehet h itt rontottam el? :D ) na szóval! hardware-ek vizsgálata stb...stb.. aztán ott vagyunk h particionálás, csináltam egy 15 és egy durván 140gigás particiot, de nem is figyeltem azt a területet, amit nem particionalt a telepitő. Ez után ugye format > fájlok másolása > gép restart na és itt jött a bibi, ugye ilyenkor csak nézni kell mintha várnánk arra h betöltsön a windows, de nekem egy ilyen kellemes szöveg jelent meg a képernyőmön: "Hiba a rendszer betöltésekor.." Hát végig jártam pár dolgot( windows cd -> semmi baja; cd-rom ugyszintén jo; stb... ) amikor eszembe jutott h ugye particionalaskor 8MB-ot békén hagy, mert ugye ennyi kell a BOOToláshoz. Na megnéztem h mennyi volt ez a 8MB... 2MB azaz kettő MB. Gondoltam ez lesz a baj, meg is próbáltam kijavitani, de egyszerűen nem lehet, pedig magátol fent kéne hagynia 8megát, de nem teszi.

    Hátigy röviden ennyi lenne, ha akárki tud vmit hozzászolni tegye meg! Szivesen várok mindenféle jotanácsot :)

Új hozzászólás Aktív témák