Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • El Gringo

    senior tag

    sziasztok!
    Remélem valaki tud rá mondani valamit. Kb 100szor kérdeztem, de senki nem tud semmit!

    Adott egy routerrel megosztott ADSL, egy PöCö, valamint egy usb-n rádugott "külső"-HDD.
    A problema az, ha bekapcsolom az usb-re befogott vinyót, akkor a net bedöglik 5 perc múlva. De nem csak a gépen, hanem a házban mindenhol. Mi lehet az oka, hogy a külső vinyó kiüti a routert a lanon keresztül?! Mit lehetne trükközni ellene.
    Frissítettem drivereket, router firmwaret, rádugtam másik usb-re, de semmi.
    A vinyó egy Sata2-s WD 640GB 6400aaks + e-sata/usb külső-rack. Az alaplap egy Gigabyte P31-ES3G. Ezt csinálta XP-n is, meg most Win7 64biten is, router egy Tp-link Wr841nd
    A vinyóval semmi problem, megy rendesen.
    Problem akkor is fennáll, ha kikapcsolom a vinyót. Tehát nem áll vissza a router. Se telóval nem tudok wifizni, semmi. Csak miután szépen kilőttem a routert és újra be.
    Most megpróbáltam úgy, hogy lehúzom a gépet a lanról, és a gépet is wifivel kötöm össze, de így is szépen kifagyott.

    hálás lennék egy jó tippért :R

    ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

Új hozzászólás Aktív témák