Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz mandju #91916 üzenetére

    (#91914) zolaas
    Tetszik az a Polk amúgy, és ennyit tudnék rá szánni is. :)
    Ja, ennyire ugye én nem értek hozzá, de rohadjak meg eltűnt a mély. Akkor ezek szerint a mély ládákra lehetett állítva a legtöbb mély hang, ezért tűnt fel ennyire a változás? :F

    (#91916) mandju
    Nem tudtam hogy hívják, de ő volt az igen. :)
    (#91919) bendeguz76
    Egyszer már hallgattam egy hosszabb előadását, akkor azt hiszem még a re-carta-ban dolgozott pár házszámmal arrébb

    (#91920) Patice
    Tényleg nem tudom hova tenni sajnos a hátsókat. Szívem vágya egy sokpontos (hátulról is szóló) rendszer, de a jelenlegi helyzetben ez kivitelezhetetlen. :(
    Tetszik az a Polk ahogy írtam, és még ennyit tudnék is rá szánni, de Gyöngyösig nem szívesen megyek el. (Győr mellől) Írja a srác hogy el tudja vinni Pestre, de nincs olyan ismerősöm akinél meg tudnám hallgatni.
    Aha, kapizsgálom ezt a mély/zene dolgot. Végül is van benne logika.
    Már olvastam az írásodat. :) Erre gondolsz ugye?

    (#91921) Tamoo
    Az igényeim gondolom majd akkor (nőnek) változnak, ha már hallottam legalább egy mélyet a rendszeremben. Mivel eddig még nem volt, és a szobát most mértem le, (valamivel több mint 12 m2) szerintem elég lenne az a Polk. Főleg hogy haverommal ellentétben alattam igen is rengett a föld amikor Transformers-t vagy Batman-t néztem. :K
    Tehát akkor ez a zene tényleg ízlés dolga.

    Valami tippetek van hogyan lehetne leboltolni azt Polk-ot ilyen távolságban? :F

Új hozzászólás Aktív témák