Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Ed Parker #20484 üzenetére

    Dehogy haragszom, bármikor legagyizom a cuccom, ha sajátról van szó :)) Meg is lepődök rajta, ha valakinek azt mondom: A Panasonic mini hifid Ne kapcsold be, elhiszem, hogy jól szól, de én nem akarom hallani! (megtörtént ez is).
    Azt is megértem, hogy Te sem vágysz ennek a korsó szettnek a hangjára. Nekem megfelel filmekhez. Mindezt egyébként kb 7 éve vettem. Lecserélném, de csak mozira, ahhoz meg egy dolog eléggé hiányzik.
    Hajj...ne is mondd a jobb minőséget: van ismerős, aki egy-egy hangfal párért kiadja a százezreket, néha megnézem, mit vett, utána nincs kedvem itthon filmet nézi :O Ne kérdezz típusokat, csak annyit látni, hogy a Yamaha álló félre téve, helyette egy quadral, vagy HK...évek óta ezt csinálja. (csak mert megteheti).
    Egy pár hangfal abban a kategóriában egy életre szóló kapcsolat kezdete lenne :))
    Az olcsó sztereó most alakul, mint fentiekben írtam. A hosszú bögre szett szigorúan csak film!
    Yamaha RXV 395 RDS. Már megvan.
    (#20485) Patice: Szeretnék kiadni csak sztereóra használt cuccra 150 ezret egyszer, hogy meglegyen a libabőr:) A minőségi mozi meg egy elérhetetlen álom egyenlőre...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák