Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatala

    tag

    Sziasztok.

    Elől járóban tudom hogy ez nem árazós topic, - mivel ezt itt naponta olvasom - de azt nem már találtam, ezért előre is bocs érte de így inkább segítséget, infót szeretnék kérni két hamarosan eladó cuccomhoz, mert nem igazán tudom mennyit érhet most, mennyiért tegyem majd fel hirdetni.
    Ez nem hirdetés akar lenni, azt úgy is tudom hová tegyem fel, csak tanácsot kérek.

    Mivel úgy látom itthon, hogy a két nagyon aktív pici gyermek mellett, nem nagyon lesz a következő 4-5 évben gyakorlati lehetőségem nyugodtan a nappaliban leülni mozizni, így egy darabig jegelem ezt a műfajt komolyabb szinten, meg nem is szeretném hogy a gyerekek tönkretegyenek valamit és nem akarok tartogatni semmit.
    ( Inkább vettem használtan egy Edifier S550 szettet, azt nem sajnálom annyira. )

    Vettem kb, 3 éve újszerű állapotban egy bemutató darab Pioneer SC-LX88-K -t, és egy szintén bemutató megkímélt fehér Audiovector KX dipól háttérsugárzó párt, szinte azóta sem használtam.
    Még a Pio-ra csak lenne talán ötletem, de az Audiovector KX ritka, így arról gőzöm sincs.


    Köszi előre is. :R

Új hozzászólás Aktív témák