Hirdetés
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Milyen széket vegyek?
- OLED monitor topic
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Melyik tápegységet vegyem?
- Projektor topic
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- TCL LCD és LED TV-k
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
-
50 - 1
12310 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
palfitom
félisten
Képzeld, nekem is van sok sok saját tapasztalatom mindkét oldallal, érdekes módon az ellenkezője, mint s tiéd. Ettől még én nem hangoztatom, hogy hibátlan a Radeon…
-
steewcv65
őstag
Haverom 3080nál problémázott ennyit 1 évig. Elege lett neki is és amdt vett.
Szóval látom mind a két oldalt, nekem 3070 volt még az elején, nekem csak annyi bajom volt vele, ha experience-ben állítottam a színeket, akkor 20-30 fpst is csökkent a teljesítmény.
De nem ezért cseréltem le, azért cseréltem le, mert amikor megvettem gyorsnak számított, majd később kb. fél év elteltével warzone-ban csak kullogott az fps után.Közben meg vele egy árban lévő amd kártyák elverték... -
Ubi82
őstag
Nálam meg nincs, ez van, amd-t két évig tapostam, csak tudom, mind saját tapasztalat, nem fórum meg jutub meg stb...
Ja nem mellesleg a 7000-es startja pont driver/bios problémák miatt tolódik, nincs meg a kívánt freki, pontszám... -
palfitom
félisten
Kb. homokba dugtad a fejed, és reklámozod a valótlant.
Olvass bele Nvidiával (is) foglalkozó topikokba, s láthatod, hogy ott is vannak gondok! -
Ubi82
őstag
Két évig szívtam amd-vel (6800,6800XT,6900XT,6900XT Ultimate), qrva sok driver probléma volt, hdmi kábel freesync probléma (félig LG sara, érdekes LG Gsync meg pöccre megy), fekete villanó képernyő jutubnál is, bootnál nulla kép, köszi elég volt.
Pár hónap 3090 után is nulla problémám
-
steewcv65
őstag
Elhiszem neked, de én sose tapasztaltam ezt(6000 szériám van két éve kb...).
Olyan volt, hogy egyik driverrel kicsit jobban ment egy játék, mint a másikkal.
De az nvidia oldalon is megvannak ezek a problémák, sőt más is. -
Ubi82
őstag
Most, ha ez igaz akkor ez eléggé gyászos. Amúgy oldal ide-oda ,ha igaz se feltétlen lehet még reális ez az eredmény.
Amd vonalon az idővel ahogy haladunk előre egyre gyorsabbak lesznek, amíg a másik oldalon ez nem volt tapasztalható.
Elég megnézni az elmúlt generációt amd/nvidia, az elején jobb volt az nvidia, de aztán változott a dolog.Ja, csak amíg nvidia-t berakod és lag/bugmentesen játszol, addig amd-nél szopikázol a driverekkel, bugokkal, köszi nem leszek újra betateszter
-
palfitom
félisten
Most, ha ez igaz akkor ez eléggé gyászos. Amúgy oldal ide-oda ,ha igaz se feltétlen lehet még reális ez az eredmény.
Amd vonalon az idővel ahogy haladunk előre egyre gyorsabbak lesznek, amíg a másik oldalon ez nem volt tapasztalható.
Elég megnézni az elmúlt generációt amd/nvidia, az elején jobb volt az nvidia, de aztán változott a dolog.Ez így van, simán benne van a pakliban egy érezhető gyorsulás!
-
steewcv65
őstag
Jönnek az infók:
ForrásMost, ha ez igaz akkor ez eléggé gyászos. Amúgy oldal ide-oda ,ha igaz se feltétlen lehet még reális ez az eredmény.
Amd vonalon az idővel ahogy haladunk előre egyre gyorsabbak lesznek, amíg a másik oldalon ez nem volt tapasztalható.
Elég megnézni az elmúlt generációt amd/nvidia, az elején jobb volt az nvidia, de aztán változott a dolog. -
ScomComputer
veterán
Jönnek az infók:
Forrás -
flexxx2
őstag
RTX 4080 vs RX 7900 XT vs RX 7900 XTX - TESTED 10 GAMES
Döntse el mindenki,hogy valódi e a teszt vagy nem !
Ki kell várni 12-t, itt azért van vmi, opencl-ben kissé 4080 mögött lesz, vulcanban meg előtte: [link]
-
palfitom
félisten
RTX 4080 vs RX 7900 XT vs RX 7900 XTX - TESTED 10 GAMES
Döntse el mindenki,hogy valódi e a teszt vagy nem !
Tuttti, hogy valóságossss, tisztelt esküTTszék!
-
ScomComputer
veterán
-
Devid_81
félisten
RTX 4080 vs RX 7900 XT vs RX 7900 XTX - TESTED 10 GAMES
Döntse el mindenki,hogy valódi e a teszt vagy nem !
Egyertelmu, hogy nem.
Mindig jonnek ezek a kamu videok hivatalos kiadas elott.
-
ScomComputer
veterán
RTX 4080 vs RX 7900 XT vs RX 7900 XTX - TESTED 10 GAMES
Döntse el mindenki,hogy valódi e a teszt vagy nem !
-
ScomComputer
veterán
"Aszongyák" RTX4090 hűtéssel jön a Nitro..talán igaz is !
További info ! -
ScomComputer
veterán
A tesztek,vélemények December 12.-én jönnek !
.............
#28flexxx2: szép,igényes...kell !
-
flexxx2
őstag
-
flexxx2
őstag
Ez a ref doboz tetszik, és az xtx még ki is emeli a VGA-t kinyitás közben, a sima xt nem, gondolom a +100$ miatt.
-
pRoject22
addikt
-
ScomComputer
veterán
-
ScomComputer
veterán
MOST...Zolkorn 7900XT(X) live : [link]
-
omfgk
veterán
4080FE, 7900XT, 7900XTX, 6800XT méretek.
https://www.techpowerup.com/review/amd-navi-31-radeon-rx-7900-xtx-and-xt-unboxing/4.html -
flexxx2
őstag
A 6900 XT gyári boostja (ref kártya) 2250MHz.
Tudtál olyan terhelést ráküldeni, hogy 2180MHz-et tartotta csak (mert a ref kártya hűtése ennyit bírt), viszont kis ügyeskedéssel játékokban sokan stabilan 2400-2650MHz-es sávban tudtak vele játszani.
A legjobb példányok 2700+MHz-et is tudtak.A későbbi XTX chipes kártyáknál (2435-2495MHz-es gyári boost clock) pedig pl. nálam is volt amivel stabilan tudtam 2800+MHz-en játszani, csak 2900+MHz-nél kezdett instabillá válni.
Az új ref 7900 XTX boost clockja 2500MHz lesz.
1 hét múlva kiderül a valóság, de alapvetően 2esélyes a történet:
A: vagy megint ráhagynak egy rakat tartalékot és simán lehet majd stabil +15% környékét OC-zni ( ami 2900MHz környéke)
B: vagy tanulva abból h mennyi tartalékot hagytak a 6xxx szériában, most jobban kimaxolják a dolgokat és nem lesz akkora tér a tuningra
Azért itt páran titkon azt várjuk, hogy a 3x8pin miatt (custom kártyák) 450+ Wattra lehessen OC-zni ezeket, ott pedig párban kéne legyen teljesítményben a 4090-nel 2/3 áron.
Lehet a B verzió, lehet a chiplet design miatt ennyi.
Olvastam, hogy a driver még nagyon béna, mert nem hozza a grafikonokon a számokat. Várnék 1 hónapot mire ez kiderül, mondjuk addig nem is lesz sok belőle a polcokon. -
BeZol
őstag
Ö,hát nem tudom,hogy lesz így nekem meg a 3gígaherc?
FÉNY DERÜLT KÉT ASUS TUF GAMING SOROZATÚ RADEON RX 7900-AS VIDEOKÁRTYA ÓRAJELEIRE.....A 6900 XT gyári boostja (ref kártya) 2250MHz.
Tudtál olyan terhelést ráküldeni, hogy 2180MHz-et tartotta csak (mert a ref kártya hűtése ennyit bírt), viszont kis ügyeskedéssel játékokban sokan stabilan 2400-2650MHz-es sávban tudtak vele játszani.
A legjobb példányok 2700+MHz-et is tudtak.A későbbi XTX chipes kártyáknál (2435-2495MHz-es gyári boost clock) pedig pl. nálam is volt amivel stabilan tudtam 2800+MHz-en játszani, csak 2900+MHz-nél kezdett instabillá válni.
Az új ref 7900 XTX boost clockja 2500MHz lesz.
1 hét múlva kiderül a valóság, de alapvetően 2esélyes a történet:
A: vagy megint ráhagynak egy rakat tartalékot és simán lehet majd stabil +15% környékét OC-zni ( ami 2900MHz környéke)
B: vagy tanulva abból h mennyi tartalékot hagytak a 6xxx szériában, most jobban kimaxolják a dolgokat és nem lesz akkora tér a tuningra
Azért itt páran titkon azt várjuk, hogy a 3x8pin miatt (custom kártyák) 450+ Wattra lehessen OC-zni ezeket, ott pedig párban kéne legyen teljesítményben a 4090-nel 2/3 áron.
-
tibcsi0407
félisten
Ö,hát nem tudom,hogy lesz így nekem meg a 3gígaherc?
FÉNY DERÜLT KÉT ASUS TUF GAMING SOROZATÚ RADEON RX 7900-AS VIDEOKÁRTYA ÓRAJELEIRE.....Majd a 7950XT-n 1 millióért.
-
ScomComputer
veterán
Ö,hát nem tudom,hogy lesz így nekem meg a 3gígaherc?
FÉNY DERÜLT KÉT ASUS TUF GAMING SOROZATÚ RADEON RX 7900-AS VIDEOKÁRTYA ÓRAJELEIRE..... -
flexxx2
őstag
Ez az XFX ott van, élőben várom, mert ez csak render kép. Már megint több lesz a szép VGA AMDnél mint Nvidiánál.
-
steewcv65
őstag
https://youtu.be/9iEDpXyFLFU
-
Devid_81
félisten
Hupszu, rossz helyre ment

-
steewcv65
őstag
-
ScomComputer
veterán
Ajaj,lehet nyögvenyelős lesz az indulás... [link]
"Some of my sources in Hong Kong and Taiwan are still reporting driver and BIOS problems and delays in delivery."
-
steewcv65
őstag
Helloooo,
Csatlakozom a brigadhoz.
-
Devid_81
félisten
Nah vegre van mar (megint) topikja a 7xxx szerianak, mar azon voltam en nyitom meg ha mas nem akarja

-
ScomComputer
veterán
-
tibcsi0407
félisten
Egy hét múlva jelennek meg az AMD videókártyák, pontosan 2022.12.13-án..
Kérnék szépen mindenkit,hogy lehetőleg a témával kapcsolatos hozzászólások íródjanak és kerüljük az off-t és flame-t...Köszönöm szépen !
..............................................
.....
Az AIB (custom) gyártók vga-i későbbre várható!
További információk,leak/rumor itt található !Remélem az NV-t árcsökkentésre kényszerírik, bár inkább attól tartok, hogy picivel alá lövik majd a valós piaci árát a 4080-nak..
-
Ubi82
őstag
Egy hét múlva jelennek meg az AMD videókártyák, pontosan 2022.12.13-án..
Kérnék szépen mindenkit,hogy lehetőleg a témával kapcsolatos hozzászólások íródjanak és kerüljük az off-t és flame-t...Köszönöm szépen !
..............................................
.....
Az AIB (custom) gyártók vga-i későbbre várható!
További információk,leak/rumor itt található !Várjuk a kicsikéket, teszteket, új tulajokat és köszönjük az újranyitást
-
ScomComputer
veterán
Egy hét múlva jelennek meg az AMD videókártyák, pontosan 2022.12.13-án..
Kérnék szépen mindenkit,hogy lehetőleg a témával kapcsolatos hozzászólások íródjanak és kerüljük az off-t és flame-t...Köszönöm szépen !
..............................................
.....
Az AIB (custom) gyártók vga-i későbbre várható!
További információk,leak/rumor itt található !
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
12310 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Poco X6 Pro - ötös alá
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Nintendo Switch 2
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Autós topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- GIGABYTE Radeon RX 9070 GAMING OC 16GB - INGYEN FOXPOST!
- PowerColor RX 6700 XT 12GB GDDR6 RED DEVIL Eladó!
- Asus RTX 4070 SUPER 12GB OC vadiuj allapot.
- PALIT RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 GamingPro-S - Új, bontatlan, 2 év garancia - Eladó!
- Inno3D RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 X3 OC White - Új, bontatlan, 2 év garancia - Eladó!
- HIBÁTLAN Apple Watch Series SE 2 Cellular Midnight-2 ÉV GARANCIA - MS5284, 100% AKKSI
- Apple iPhone 14 Pro 128 GB 100% akku Deep Purple 12 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy Note 10+/Samsung Galaxy Note 20/Samsung Galaxy Note 20 Ultra
- Apple iPhone 16 Pro Max 512GB Fekete Titán szép állapot 96% akku (216 ciklus)
- ÚJ! Microsoft Surface Laptop 5 13,5" Fekete i5-1235U 16GB 1000GB magyarbill 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






.....
