- Samsung Galaxy Tab S10 FE - a szoftvertámogatás felára
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- SSD kibeszélő
- Milyen TV-t vegyek?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Projektor topic
- Steam Deck
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tuninger
addikt
Rövid tesztek alapján a felbontások elég konzisztensek, a 1080p teljesen használható, a 2.7K kicsit élesebb a 4K kicsit élesebb. Ezt tartja ultrawide-tól DeWarpig, 24fps-től 60fpsig (120at még nem teszteltem), míg a GoPro pl torzításkorrekció esetén megcsinálja a képet adott felbontásban, majd croppol stabi szerint, majd croppol a torzításkorrekcióhoz. Emiatt ott a 1080p Linear szinte használhatatlan. Action 4-nél a 1080p DeWarp teljesen jó.
Viszont
Letekert élesítésnél is élesít valamennyit az Action4, míg a GoPro nem
-2 zajszűrésnél még ISO100on is zizis a kép, igaz, szépen szűrhető
-1 zajszűrés elég agresszív, sajnos eltüntet a részletből is, viszont ISO1600-ig szinte zajmentes a kép. A 1080p-t eléggé kinyírja, a 4K-n jó.A sötét tartományban aránylag sok részlet marad D-LogM esetén, Lehet alul exponálni is utólag világosítani.
A GoPro Flat és a D-LOG M megdöbbentően közel van egymáshoz, viszont a DJInál pontosabb az auto fehéregyensúly
A Normál és a Natural profil is meglepően közel van egymáshoz, viszont a gopro képe jóval szaturáltabb.A GoPro Wide Gamut módban sokkal több színt képes ábrázolni, nincs szín kiégés
DJI D-LOG-ban csak egy kicsit csökkenti az alap szaturációt, de nincs akkora headroom mint a gopro esetén.Milyen tesztre vagytok kiváncsiak?
Új hozzászólás Aktív témák
- 120 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Serries X
- iKing.Hu - Samsung Galaxy S25 Ultra Titanium Black Használt, újszerű állapotban
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- AKCIÓ! Gigabyte B450 R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660Ti 6GB Zalman S2 TG Zalman 500W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest