Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz gorgo #36031 üzenetére

    "amit még a 16 vs. 26 mpix méretet figyelembe véve is nagy javulás"

    Ezt most az MFT vs Fuji X összehasonlításra mondod? Mert Fujinál volt még a kettő között egy 24 mpx köztes állomás is.

    "Nomeg az új filmszimek, amik rohadtul nincsenek meg a régiekben"

    Alapvetően ilyen infókat vártam. :)

    Btw most eléggé rosszul lettem, mert hajlok az X-T30 II-re, de egyik pillanatról a másikra 330-ról felugrott az ára 380 ezerre (miközben ez "békeidőben" egy 270 ezres váz és már a 330-ra is kicsit szívtam a fogam). :( Ez már eléggé verdesi a fájdalomküszöböm egy IBIS nélküli gépért (főleg úgy, hogy pár hónapja még az X-S10 került 330-ba, most egy százassal több). Ki akarom próbálni a napokban az X-E4-et is, csak időt kéne szánnom valamilyen bemutatóterem felkeresésére, de már látom a lelki szemeim előtt, hogy túl sokat vágott a Fujifilm a kezelőszerveken. Ha csak és kizárólag street/utazós fotóra kéne egy kicsike gép, akkor persze nem zavarna, de nem csak arra használnám. Ráadásul ahogy fogynak abból is a régi árfolyamon beszerzett készletek, ez is 380 ezernél lesz pillanatok alatt árban.

    Úgy érzem magam, mint amikor egy éve PC-t akartam fejleszteni és ott álltam a nyár végén csillagos égbe elszállt GPU árakkal és néztem ki a fejemből (végül így lett MacBook, mert a nagyon alkalmi játékot megoldom konzollal).

Új hozzászólás Aktív témák