Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz tototos #9483 üzenetére

    Hello

    Én ugyanebben a cipőben járok.

    Antenna kint a tetőn, a kábel direkt ide jön, nincs semmi leosztás, szemre a Száva utcára néz, Pestlőrincről (Gyömrői, és Álmos utca között)
    M1 , M2, Duna 1-2 100 % os jellel, a 2 kereskedelmi 0, a Száva mind a 3 multiplexet adja, szabad rálátás van az adóra, ugyanerre van a Széchényi hegyi is, vagy szaabdsághegyi, most hirtelen nem vágom melyiken van az adó, de eleve nincsenek egymástól messze !

    Én számítógéppel nézem, vagyis nézném az adólkat !

    Ugyanakkor egy szobaantennát kibigyeztek az ablakba, nagyjából mindegy merre ál, mind a 6 adó 100 % os jelerősség mellett kifogástalan, nem értem !!
    Még akkor is ha a radiátor takarásában van az anetenna

    Ha egy kábelt kilogatók az ablakon szintén minden bejön, ekkor néha vannak hibák már, de bejön mind a 6 csati

    Akkor is erős a jelszint ha a szobaantenna erősítője ki van kapcsolva, tehát a térerő biztosan elég !

    Tőlünk a Száva utca és a Széchényi hegyi adó azonos vonalban vannak.

    Valami 5 let ?

    Az 50 Kw os teljesítmény a C Mux nál nem nevezhető éppen kicsinek, közben eszembe jutott valami, ha túl nagy a jelerősség ugyanolyan gond mintha gyenge !
    Próbáld meg másik adóra állítani az antennát vagy a száva utcéra, vagy a 3 as határhegyre
    Ugyanis nekem azóta vannak bajaim, amióta megnővelték a teljesíítményt !

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák