Hirdetés

Hirdetés

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • wassermann

    Topikgazda

    válasz cigam #17812 üzenetére

    Annak idején, évekig egy BT878-as chippel szerelt tunerkártyát használtam videómagnóként. Egy hibája volt: egy idő után elcsúszott a képtől a hang. Erre az volt a megoldás, hogy a max. fájlméret állítgatásával belőtem, hogy kb. 10 perc hosszú videófájlokat készítsen, mert ennyi idő alatt az elcsúszás még nem volt érzékelhető.
    Ha így felvett egy filmet, lett egy rakás fájlom, amiket viszont a Virtualdub már összefűzve nyitott meg...

    Aztán pár évre rá megjelentek olyan kártyák, amik röptében elvégezték az analóg adás MPEG2-be tömörítését is. Vettem egy ilyet és örökre megoldódott a korábbi szinkron probléma. Ez a kártya egészen a digitáis-műsorszórásra való átállásig megvolt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák