Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz Geller72 #59668 üzenetére

    én szeretném a 2S kefés gépeimet kefementesre cserélni!
    a 2S kefés aksi nélkul 46-48 gramm

    épitettem is sunnyskybol gépeket (33-35g) voltak problémak:
    - a motorok konnyen tornek 55mm-es propellerrel!
    - a motor kis sullya miatt nincs nyomaték es gyorsan melegszik föleg 2S-en!
    - a gyenge moci a 35g+17g(aksi) 52g ami 13g vel konyyebb mint a kefes... szarul repul gyenge fos!

    nalam nem jottek be a cseréhez a 07xx mocik!
    Ez a meret tenyleg csak whoophoz jok!
    Ha vki Bat100-as vételen gondolkozik... FELEJTSE el!
    vagy legalabb is varjon vmi más megoldasra

    a sulyokrol szolva kábellel
    a 0703->2,5gramm
    a 0705->3 gramm
    a 2S 8520-> 5 gramm

    szoval nem whoopozni hanem a kb 100mm-es osztalyba epiteni egy gépet pl a BAT100 félét.... kell kb 4grammos eros harangos motor talan a 0805-ős méret jo lehet majd HA lesz?? Ezt talan lehet majd hajtani akar 2S-el is.... a gép sulya a nehezebb motorokkal is kb 40gram korul lehet... kicsivel jobb mit kefes 46/48gramm

    találtam meg ezt a mocit SE0706->3,5g ami elég jo áron van ez is siklo csapagyas mint a happy vagy racerstaros mocik de nincs rajta dulpa clips... es ki tudja milyen konnyen torik??? :F

    Na igen es a masik probléma lehet meg itt is meg másik mociknal!
    A harang leugrása a tengelyrol... kis pici alu harangok 1-1,5mmes tengelyre sajtolva :F :F 1x lejön már a ragasztas sem segithet! van erre egy jo megoldas a dupla clip! pl ennel a mocinal: SE0603

    conclusion :
    07xx motorik konnyu kis géphez kis proppal 31/40/48mm es propvedelemmel
    azaz csak whoophoz elegek!

    ezek a tapasztalataim.... hatha valakinek segitettem donteni!

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák