Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheld

    senior tag

    Megkérdezhetem, hogy ki milyen bios-t használ? Nálam 214-es van fenn, és a masina a kezem alatt alap órajelen 87-88 fokig melegedik. Jelentkeznek FPS drop problémák, illetve MMO-k esetében 2 másodpercre megáll a kép ( mintha lefagyna a gép), majd megy minden tovább. Hívtam az Asus szervízt, azt mondtákhogy kb 1 hét alatt kitakarítják nekem a gépet. Mielőtt visszaküldeném kipróbálnám, egy régebbi bios-al is, hogy jelentkezik-e a probléma. Kérdésem, lehet-e cserélni régebbi bios-ra a 214-est.
    Windows 7 HomeP. 64Bit op rendszer, legfissebb driverek (AMD M. Catalyst 12.8). A porszívót már bevetettem (odadugtam a hűtőnyíláshoz, ahol a levegőt fújja ki). Próbáltam én is szétszedni, de már a billentyűzetet sem tudtam levenni, erőltetni megnem akartam.
    Lehetőségem van még helyi szervízbe elvinni, ahol 3000 HUF-ért kitakaarítják nekem. Megkérném őket, hogy pasztázzák újra a procit is, de ekkor nem ugrik a garancia?

    Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák