Hirdetés
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen TV-t vegyek?
- Áprilisi hardverpasziánsz
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Apple MacBook
- Apple asztali gépek
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- Hobby elektronika
Új hozzászólás Aktív témák
-
HSM
félisten
válasz
daneeeeee
#2961
üzenetére
Szerintem elég egyértelműen odaírta, hogy 3 és 4GB-os kártyákkal nem tapasztalta. Innentől mindegy szerintem, béta volt-e vagy sem. Másfelől a 4850-el is ugyanez a memóriaelfogyásos jelenség állt fenn, mikor a full végleges, hónapok óta végleges formában megjelent Crysis-el toltam rajta.
A frametime mérés elvileg jó amúgy, gyakorlatban nem mindig mutatja, mi a pálya. Amúgy a linkelt teszt videóját most nézem, ugyan csak az első 20 másodpercet, de remekül látszik, hogy az ÖSSZES kártya FPS-e be-beesik pillanatokra, egyedül a 280 nem. [link] Pont erről beszéltem, no comment. Az FPS-eken meg nem látszik szinte semmi.
Én BF4-et csak a 290-esen játszottam, szóval saját tapasztalatom nincs, és aki próbálta 7970-el, 2GB-os 770-el, és 290-el, ő nem publikálta a tapasztalatait itt PH-n, csak priviben beszéltünk. Gondolom, marhára nem hiányzott neki az ellenszél, hogy "FHD-re 2GB elég mindenre".
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- BONTATLAN! - ASUS RTX 5070 Ti PRIME OC 16GB - 3 ÉV ALZA GARANCIA!!
- ZOTAC RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X AMP HOLOBLACK Eladó!
- POWERCOLOR RX 9070 XT 16GB GDDR6 RED DEVIL - Új, 2 év gari - Eladó!
- ROG Strix GeForce RTX 4080 16GB GDDR6X OC Edition Alkuképes
- ASUS ROG Strix RTX 4090 OC 24GB GDDR6X Videókártya! BeszámítOK!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

