Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeLucZ

    addikt

    válasz Attix82 #184 üzenetére

    pedig már úgy aggódtam :))
    amúgy én smaa medium 2tx-el fogok nyomulni, eddig bétában bevált mert nagyon jó a sebessége is nálam szebben nézett ki ugy mint msaaval ami lezabálta a gatyámat is, sztem az smaa medium2tx az ideális aa cry3ban meg a shadinget highra rakom többi very high blur high minden max, nálam igy jol ment a beta, kiváncsi leszek a single gpu igényére

    nekem amúgy mindig jobban mennek a játékok mint a tesztekben, néha sokkal jobban, szoktam nézni a phs teszteket és otthon totál más eredmények szoktak kijönni, még 3dmarkokban is más resultsok vannak, bírom mikor a guru3dnél meg más oldalaknál az alaporajeles i7el tesztelnek vantage gpu scoret performance módban azt kihoznak 30ezret egy 7970re, nálam meg szépen ki van hajtva a 4.8as 3570kval és legfrisebb driverrel tolja a 37k scoret, na erről ennyit, és akkor ilyen fals eredmények után állítanak fel erősorrendet, meg a tpu az 1024es teszteléseivel no aa-val :D néha fogom a hasam a nevetéstől, 1680x1050 alatt egy darab vgat nem tesztelnék manapság

    nálam így nézne ki a felbontás összeállítás:
    1680x1050
    1920x1080
    1920x1200
    2560x1440
    2560x1600

    Persze ezeket az 1 monitoros tesztelésekre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák