Hirdetés

Aktív témák

  • Quan-Chi

    őstag

    válasz cerkarobi #4762 üzenetére

    én szeretem hallgatni cerkarobi reklámszövegeit :C mindig megnevetett ! "több mint száz összetevő" úúúúúú, nee az rengeteg :C ebből 90 olyan védett rejtett mátrix amit még maguk a fejlesztők se mindig ismernek fel ! na meg "70g fehérje adagonként" beszarok milyen jó cucc :C mind1 ha felét azonnal emésztetlenül kiszarod de azért leküldted marha drágán ! egy 40-50g nál többre semmi kép nincs szükség edzés után , max valami komolyabb anabolikus kúra közben! na meg míg el nem felejtem " BSN No Xplode a csicsa dizájnos " nemtudom lehet a tiéd matyóhímzéses és székely kapus dobozba volt, de az enyém egy sima átlátszó piros doboz meg egy ezüst írás hogy No-Xplode semmi több ... semmi csicsa semmi felesleges dizájn mint pl MT, Gaspari ...stb termékeknél :K

    Markgx10: nekem Thai-Boxon volt ilyen ! életkor alapján osztottak csoportokba , na én akkor pont a 20 év alattiba voltam 98kg-al erősen túlsúlyos voltam a többiekhez képest az utánam következő srác súlyban max 70 lehetett , miután megöltem a korosztályom a 20-50 köztibe raktak át ... ott mondjuk volt 1-2 szikár 80-90kgos srác akik már tudtak is valamit, na azok elverték a számat rendesen :B

    [ Szerkesztve ]

    kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Aktív témák