Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz micafighter #264 üzenetére

    nálam, ami fix, az egy shredderes grenadier bluescreen ammoval, egy combat hacker spcialist, egy psi operative és egy killzone-os sniper, a többit az ellenségekhez igazítom, de általában egy lopakodós rangert is viszek. én amúgy a gunslingeremnek AP töltényt adtam, meg WAR armort és egy shredder gunt, az is elég jól működik.

    a Psi OPok nagyon durvá, én lőni nem is szoktam velük egyáltalán, annyira jó a többi képességük. játék elején általában az első podból valamire elnyomok egy dominate-et, aztán előre megyek vele felderíteni, de akkor is nagyon jók, mikor megjelenik hirtelen egy sectopod, amire nem készültem, berakom egy körre stasis-ba, elintézem a resztlit, aztán általában egy kör alatt szétlövi a shredderes grenadier egyedül. ja, és ugye savtól, gáztól, robbanástól nem sérülnek, meg még pár okosság.

    tegnap amúgy belefutottam egy nagyon érdekes glitchbe, volt egy andromedon, amit gránáttal öltem meg, leszakadt alatta a padló, a páncél feléledt, de a tőle 2-3 mezőre álló embereim nem látták, pedig egyértelműen kellett volna. aztán az overwatchnál már működött a dolog, de elég fura volt.
    aztán felmentem a tetőre evakuálni, mindenki overwatchon, jött az utolsó pod, ezek az idióták meg a plazma fegyverekkel szétlőtték maguk alatt a padlót és 4 ember zuhant 2 emeletet, plusz kigyulladtak :W

Új hozzászólás Aktív témák