- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- TCL LCD és LED TV-k
- OLED monitor topik
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- SSD kibeszélő
-
PROHARDVER!
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
-
(rögzített hozzászólás)
Figyelem!
Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!
Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Baltazár123
őstag
válasz
Gyuri27 #226732 üzenetére
Érdekes egyébként, hogy amikor még nagyjából volt ballansz és a mostanihoz képest hatalmas játékosbázis, akkor kezdte el a WG ezt a facsarjunk ki mindent a játékból, nem számít, ha borul a ballansz, a játékmenet, semmi se számít. Ergó volt egy komoly bevétele és növekvő bevétele, csak nem elég gyorsan növekvő bevétele, ezért elkezdték a játék rombolását a rövid távú bevétel növekedés érdekében.
Sir Foch első kirohanásait még olyan dumával szerelték, hogy csak hisztizik. Ő az arany lőszer ellen is felszólalt, hogy baj lesz belőle és borul a gondosan kiballanszolt játékmenet, igaza lett. Amikor bejött az első brutális prémium tank, gyenge pont nélkül, akkor is felszólalt és a wg ráeresztette a verbális verőembereit (sajnos az egyik ráadásul magyar volt, égett is a feje az embernek miatta, hogy ez kommunikációs szakember, ilyen arrogáns hozzáállással??? hamar betanult a wg módiba, sajnos).Pedig aztán fochnak mindenben igaza volt...
Nézek NA streamet néha, ha beadta a twitch, igazából csak fut a háttérben, 15-20e és az alatti játékos szám. Volt 3 csatája a streamernek zsinórban, amikor valami haverjával sorsolták össze, de nem volt szakaszban, csak annyira kevés volt a tier10 játékos éppen.
Elketyeg ez a játék még egy jó darabig, de ami potenciál benne volt, azt a WG idiótái soha nem tudták kihasználni a rövidtávú érdekek miatt. Szétk.rták a játékegyensúlyt teljesen és emiatt a játékosszámot maximum ilyen akciókkal tudják ideiglenesen feltornászni, de ez is fele, harmada csak a korábbi állandó létszámnak.
Ráadásul jön egy új játékos, szétgoldozzák a p.fáját már tier5-6-ban is, op sima vagy prémium tankban ülő, lila vagy bounty felszereléssel és szerintem hamar eljön a pont, hogy törli ezt a szart. Nagyon nehéz dolga van most a WG-nek, hogy új játékosokat megtartson. Szerintem.
Új hozzászólás Aktív témák
- XPEnology
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Wise (ex-TransferWise)
- Formula-1
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- Xbox Series X|S
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- HP Elitebook 830 G5 laptop (13,3FHD/I5-G8/8GB/256SSD/Win11)
- Fujitsu E736 laptop (12,5/i5-G6/8GB/256SSD/Win11)
- MacBook Pro M1 8GB/256GB magyar
- Lenovo 14,1"Áthajtható Érintős FullHd,Ryzen 3,VEGA VGA,,8-16GB RAM,256-512SSD,Szép állapot
- Fujitsu Celsius H770 Workstation laptop (15,6FHD/Xeon/32GB/512SSD/Nvidia4GB)
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B650 R5 7600X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3070 8GB MSI MPG Gungnir 100 Enermax 750W
- Apple iPhone SE 16GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple Watch 9 45mm LTE
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest