Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imdre

    aktív tag

    Sziasztok!
    Kb két hónapja van meg a C715. Alapjaiba véve elégedett vagyok vele. 606-os fw van fent jelenleg
    Van pár dolog, ami zavar:
    - külső boxot (Amlogic + Coreelec) használok. Ennél is, illetve tv-s Netflix app használatakor is a 24p-s filmek elég darabosak. Van valami mód ezen "javítani"? Szobában van egy 10 éves Samu, ami klasszisokkal folyamatosabb képet ad 24p alatt. Motion plus van a samunál, ami javít rajta, de csak finoman állítva, mert a szappanopera hatást sem szeretem (valami hasonló kellene itt is). De amit a Tcl művel 24p alatt, az elég gáz...Kép színeket tekintve rendben van, DV, Hdr szépen adja, de a darabos mozgás kikészít (ettől tartottam is). Tv adás, Hbo Go rendben vannak, folyamatos a mozgás, de ugye azok nem 24p-ben mennek. Furcsa, hogy itt nem olvastam ilyenről, hogy sokakat zavarna a darabos mozgás, vagy csak én vagyok erre allergiás :F
    - csatornaszerkesztő egy botrány...kerestem, de nem találtam legalább egy pc-s szerkesztőt. Tud valaki esetleg egy működőt? Kiszenvedtem egy teljes rendezést, de ha jön pár új csatorna és kerestetnem kell, akkor megvan a félnapos idegölő program (voda+ci modul), mert összekavarja az egészet.
    - rendszersebesség pár perc után kielégítő, de nem valami acélos :D . Újabb Android Tv esetleg hozhat előrelépést? Netflix az elég gagyi lassú...
    :R

Új hozzászólás Aktív témák