Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz ftc #1265 üzenetére

    Nu kicsit elgondolkoztatott ez az egész, régebben is érdekelt mi a különbség az nf410/430 között, de ott nem sok, asszem 430nál firewire is van. Nf400/405 sem sokban különbözik az előzőektől, kivéve:
    nf400:pcix16-ot 1xesen kezeli
    nf405:pcix16-ot 8xosan kezeli
    pl: gigabyte m61vme-s2: ''PCI Express Interface
    Revolutionary PCI Express interface provides scalable bandwidth for multi-purpose usage. PCI-E x16 interface (The GA-M61VME-S2 supports up to PCI Express x1 mode, please refer to the VGA cards support list) doubles the bandwidth of graphics interface of previous generation thus delivering the utmost gaming experience. PCI-E x1interface provides twice the bandwidth of PCI interface up to 250MB/s for new generation I/O peripheral devices.''

    Sztem ennyi véletlen nem lehet... az nv is elmehet a ******** mi a fenének adnak ki ilyen x@r chipsetet? :((( Aki csak egy kicsit nincs képben az csúnyán benyalja a dolgokat...

    Akinek van nf400/nf405 lapja pls nézzen már utána annak- megerősítésképpen, hogy ezek nem csak kivételes esetek amiket néztem-, hogy kezeli a külső vga-t..sztem ez elég sok embert érint...főleg olyat, aki még nem vett k8 rendszert, és szeretne integrált vga-s lapot..bár az is igaz, hogy nekem már volt a kezemben elég, meg raktam is össze, de ez most kicsit ledöbbentett.

    szerk: szerencsére, amennyire eddig tapasztaltam meg láttam, elenyésző része jön ki a lapoknak nf400/405-tel..de annyi is bőven sok...



    [Szerkesztve]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák