Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TokLac

    senior tag

    válasz ponti_ak #4195 üzenetére

    Köszi! Nem méltó módon egy Nokia E51-el. Végülis ehez vettem. Nem volt olcsó. A debreceni Saturn-ban vettem 12990Ft-ért. Tudtam volna rendelni olcsóbban, de én nem bírok várni. Inkább megveszem drágábban ha azonnal kell. Viszont ugyan ennyiért lett volna CX95, későn láttam meg az árlistát. Viszont, annak a kábel kialakítása nem tetszik hogy 30cm, plusz 1méter toldó hozzá. Ehez meg kaptam tokot is. Annyival nem jobb a CX95 ilyen téren úgyhogy nem bánom, de egy picit idegesít. Láttam CX300 II-őt, nagyon szépek, feketében csodás. Viszont a 90-fokos csatlakozót nem szeretem, és a CX55 mégis csak jobb, és csak 1000Ft-al volt drágább. Néztem még az AKG K324P-t, de erről lemondtam mert annyira nemtetszik hogy nagyon. Fehérben és krómban is nagyon bazári. A CX95 színe nagyon tetszik, viszont a kábelezése nem. Az ergonómiája és a formája viszont csúcs, úgyhogy a CX55 jó alternatíva szerintem. A hangzása így nyersen és a telefonnal kielégítő. DR. Alban-t hordozható eszközön így szólni még nem hallottam. Itthon van egy jó cuccom, frankó High-End hangfalakkal. Mindjárt rádugom az Onkyo TXDS-494-re és ott kiderül mit tud. Bár még bejáratós. Hú, jó sokat írtam, bocsánat!
    :R

    [ Szerkesztve ]

    Symbian modding: www.smartphonepro.hu

Új hozzászólás Aktív témák