- Egymásra licitálnak a kiadók, hogy kihasználják a GTA VI késését
- A GEEEK új házainak nem lesz gondja a szellőzéssel, és az áruk sem vészes
- 500 Hz-re képes, kvantumpontos OLED monitor érkezik a Samsung névjegyével
- Letisztult külsejű, "lopakodó" alaplapok a Gigabyte égisze alatt
- Középkorian pokoli lett az új GeForce driver
Új hozzászólás Aktív témák
-
ponti_ak
addikt
..a cx55nél azért minden téren jobb a cx500,mélyben pláne(még jó hogy. 15 ropi!!)
Hehh, ne haragudj, de hogy sikerült ezt így levezetned anélkül, hogy valha is hallottad volna az 55-öt?Illetve: attól hogy valami (pillanatnyilag, akár sokkal) drágább, még nem feltétlenül jobb.
Kiegészítés az eddigiekhez: nekem 500-asom sose volt, se 95 (és már szinte bánom, hogy nincs meg a 300), viszont..:
Bár az 55-ben a magasak eleinte nem tűntek annyival jobbnak a 300-hoz viszonyítva, de mostanra bizton állíthatom, hogy számottevő különbség van a két típus között, méghozzá az előbbi javára. Ez függ a választott zenei anyagtól is: a flac-ból "visszabutított" Aerosmith album pl jóval élvezhetőbb, tisztább, egyszerűen sokkal jobb volt számomra, mint a többi, amit próbáltam - pl a 80-as évek-beli ki-tudja milyen forrásból származó nóták.. stb.
A mélyekkel meg nem nagyon volt problémám már a 300-zal sem... bár az 55-höz viszonyítva az inkább csak puffogott..Lényeg a lényeg: nem mondtam, hogy az 55 tökéletes, és nem (illetve: én sem) tudom alátámasztani, hogy jobb az 500-asnál, se azt, hogy rosszabb.. Ez -nekem- nem is célom, csak annyit mondhatok, hogy: a 300-ban tlált problémáim megszűntek illetve elviselhetően alacsony szintre csökkentek az 55-tel, méghozzá olcsón, 2 év garival.
Új hozzászólás Aktív témák
- Latitude 9430 2-in-1 27% 14" QHD+ IPS kihajt érintő i5-1245U 16GB 512GB ujjlolv IR kam 4G LTE gar
- 27% Számla, Fóliás! RTX 4090 XTREME WATERFORCE 24GB GDDR6X Videokártya! BeszámítOK
- Lenovo X13 Gen 5 garanciális laptop
- PlayStation 5 30th Anniversary Limited Edition (bontatlan)
- iPhone 13 Pro 128 GB grafitszürke - kártyafüggetlen
- LG 65C2 - 65" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- Dell latitude, precision, xps, magyar világítós billentyűzetek eladóak
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG B450 R7 5700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB DeepCool CC560 Seasonic 650W
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest