Hirdetés

Hirdetés

!!! SZERVERLEÁLLÁS, ADATVESZTÉS INFORMÁCIÓK !!!
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!

Új hozzászólás Aktív témák

  • LouiS22

    veterán

    válasz Gabesz87 #1705 üzenetére

    Hosszabban: ahhoz, hogy mindez működjön, minden, a láncban szereplő hardvernek tudnia kell azt, amire vágysz. Nálad az erősítő a gyenge láncszem (régi). Ahhoz, hogy valóban jövőálló legyen az otthoni cuccos, sajnos kicsit mélyebben bele kell nyúlnod a zsebbe :( (értsd: kell egy új erősítő, ami kezel minden formátumot, beleértve a DV-t is. Az újabbak, de már a kettővel korábbiak is tudni fogják, viszont ha Denonban gondolkodsz - és miért ne tennéd - akkor alaposan olvass utána, volt némi gyári inkompatibilitási (hardveres) probléma, amit az idei modellekben már biztosan orvosoltak, a tavalyi/tavalyelőttinél viszont egy külső egység kell hozzá és nem tudom, hogy az itthoni viszonyok között ezt milyen formában prezentálja a gyártó).

    És nem, ez nem olyan játék, hogy "átengedi". Fogd fel úgy, hogy a határőr sem enged át iratok nélkül, csak mert szépen nézel rá :)

    Ha pedig van lehetőséged, akkor "spórolj" és ne a belépő szintben gondolkozz a váltásnál, hanem menj rá a középkategóriára egyből. A belépőben ritkán lesz benne minden, ami valóban időtálló is. Gondolj arra, hogy 1-2-5 év múlva mi lehet, szükséged lesz-e mondjuk 7-9-11 hangfalra (ennek megfelelő számú bekötési lehetőség), multiroom, stb. Csábító az olcsó árcímke - pláne itthon - de amikor 1-2 év múlva szembejön valami, ami nincs és épp "kellene", akkor baromi idegesítő tud lenni.

Új hozzászólás Aktív témák