Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gáborka17

    csendes tag

    Engem teljes mertekben meggyozott ez a keszulek. Iphoneokat hasznalok mar soksok eve, de most vagyok ott hogy eleg az apple balf*szoskodasaibol. Idiotak es csak a hypebol elnek. Ugyhogy szeretnek egy ilyet venni valoazinu ezustben. Viazont ami nagyon nagyon erdekelne az az hogy az iphone 4s-hez kepest milyen kepeket keszit a telo. Nyilvan video jobb es a kis fenyereju benti kepek is jobbak lesznek, de itt a nyar, Quebec es Montreal gyonyoru, ugyhogy ezer meg 800 kepet fogok loni a telefonommal egy het alatt. A napsutesben.sajnos olyan tesztet nem talaltam h one vs 4s, csak one X vs 4s. Azt vagom h a ketto kozott eltolodas van, egy ev, de 4up vs 8mp... Nem szeretnek fotozas teren visszalepni. A kep osszbenyomasa a fontos nem az hogy mennyire eles 10x es zoom mellett. Kell a gyors hardver, LTE, 32gb merth iphonem csak 16gb de ez kevesnek bizonyul, illetve amirol nem fogok lemondani az az uveg vagy aluminium haz. Regota ez az elso telo ami igazan bejon. Bar a fules nagyon gaznak tunik. Igazi paraszt a htc h nem eredeti beats-et raktak bele. 170$ ert meg nem igazan szeretnek venni. Habar az a feher eleg jol nez ki *.*

Új hozzászólás Aktív témák