Hirdetés
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
vzoltan
#3367
üzenetére
Az is benne van a pakliban, hogy valójában nem 2A a tápod, azt csak ráírták. Nekem is van olyan kínai tápom, amit egy másik hubhoz adtak, hogy valójában fél amperes sem lehet, mert nem képes meghajtani szinte semelyik rákötött eszközt. Azért jó a multimeter, mert azon látszik, ha leesett a feszültség, az azt jelentheti, hogy nem bírja a táp.
Ebay-ről már 5 dolcsi körül kapni olcsó és gagyi multimétert.

Első használatkor meg kellett forrasztanom, mert letörtem az egyik érintkezőt. Nagyobb (hálózati) feszültség mérése tilos vele, mert agyonvág az áram. De boltokban is kapni 2-3 ezresért normálisabbakat.Itt van leírás a mérésről: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
- Supermicro SuperChassis 842TQC-668B rack szerver ház 668W táppal új
- Félkonfig eladó (I7-3770 + gyári hűtő - Asrock B75 Pro3 - 2x 8gb DDR3 1600mhz)
- Seagate Exos Enterprise Capacity 3.5 1TB 7200rpm 128MB SATA3 (ST1000NM0055)
- -ÚJ,2 ÉV GAR- DDR5 GAMER PC: RYZEN 9 7900/9900X +RX 9060XT/9070/9070XT +16-64GB DDR5! SZÁMLA!
- Erős Gamer / Munka PC i7-14700, RTX 3070 Ti, 32GB RAM, 1TB SSD
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- EREDETI NINTENDO Pokemon Go Plus autocatcher dobozban eladó
- Sony MHC-V43D Aktív hangfal, party hangszóró
- 8Gb DDR3L 1,35V 12800u 1600Mhz RAM-ok, több db
- 0% THM 3 havi részlet, beszámítás! Gamer PC, notebook, konzol, Apple termék, hardver KAMATMENTESEN!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
wassermann

