Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Benoe77

    őstag

    Július 5-én adtam le a rendelést, ma jött:

    "Tisztelt Ügyfelünk!

    Még egyszer köszönjük a Raspberry Pi-re vonatkozó megrendelését, melynek hivatkozási száma a következő: xxxxxx. Jelenleg szorosan együtt dolgozunk a beszállítókkal annak érdekében, hogy megrendelését a lehető leghamarabb szállíthassuk Önnek.

    Mióta megkaptuk az Ön megrendelését, értesítést kaptunk a beszállítóktól arra vonatkozóan, hogy az általunk feladott legutóbbi - körülbelül 40 000 Raspberry Pi készülékre vonatkozó - megbízás szállítása valószínűleg csak szeptemberben, valamint további megbízások szállítása csak októberben lesz lehetséges. A késedelem oka a Raspberry Pi készülék iránti rendkívül nagy mértékű kereslet. Sajnos ez azt jelenti, hogy az Ön megrendelésének kiszállítása várhatóan 8 héttel fog késni. A szállítás ütemezésére vonatkozó információkat frissítetük a GYIK-ben és a Raspberry Pi fórumon. Amennyiben újabb értesítést kapunk a gyártóktól a szállítás időtartamát illetően, azonnal értesíteni fogjuk Önt.

    Szíves elnézését kérjük a késést illetően. Az RS Components mindent megtesz annak érdekében, hogy biztosítsa Önnek a Raspberry Pi készülék lehető leggyorsabb szállítását."

    én meg még reméltem, hogy hamarosan megkapom... :Y :W

Új hozzászólás Aktív témák