Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    Topikgazda

    válasz A`rpi #73365 üzenetére

    Kezdem sejteni mi lehet a gond.

    Szóval, wifi bluetooth problémával nem szabad használtan PS3-mat venni!

    FW frissítéskor ellenőrzi a meglétét, ha nem találja egyszerűen nem tud feltelepülni az operációs rendszer.

    Sajnos csak a régebbi FAT gépekben lehet cserélni a modult,
    az újabb slim gépekben már rá van forrasztva az alaplapra ez a chip is.

    Szóval a dolog konklúziója fentebb olvasható, továbbá használt gép vásárlásnál mindig kérni kell hogy még a tulaj frissítse az FW-t az ilyen malőrök elkerülése végett.

    Szerencsére én is így tettem, más kérdés jobban nem ástam magam bele a dologba első ránézésre úgy látszott saját hatáskőrön belül is meg tudom oldani a dolgot. Szerencsére olcsón vettem, még van pár ötletem, még az is lehet hogy a jól működő superslim gépem átköltöztetem a slim házába.

    Ominózus hibakód: 8002F1F0

    Leírásban azt javasolják HDD-t formázzuk PC-vel. Megtörtént.
    HDD hiba kizárható, három meghajtóval próbálkoztam.

    Olvastam olyat is, amikor elindul a telepítés vegyem ki a HDD-t furcsa módon ilyenkor 99% ig eljut, viszont ahogy visszakerül a HDD megint hibát dob.

    Szóval most ha lesz egy kis időm a vezeték nélküli modulról leveszem az árnyékolóházat, és megnézem mi van benne, egyébként van egy donor gépem is ami sárga ledes, lehet abból majd megpróbálom áttenni. Célszerszámok nélkül meglehetősen körülményes. De egy próbát azért majd teszek vele.

    Alternatív megoldásként javasolják régebbi OFW visszaállítását, de ez nekem sajnos megint csak nem opció, mivel online játékra használnám...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák