Hirdetés
-
PROHARDVER!
PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!
Aktuális:
Kölcsönjáték nyilvántartó
Új hozzászólás Aktív témák
-
Azért vannak érdekes dolgok az Unchartedben. Ma kaptam egy crasht (nem bandicoot) mentés betöltésnél, valamint Madagaszkáron nem bírtam visszaszállni a kocsiba, csak checkpoint reload után. Multiban megcsináltam egy challenge-et, de egyszer csak kifagyott a játék. Amikor visszaléptem, a challenge ugyanúgy állt, mint meccs előtt, de megkaptam érte a pontokat, majd újra megcsináltam, és ismét megkaptam a jutalmat. Persze, ezek tök apró dolgok, máshol is vannak ilyesmik, csak azért na... mégis... ejnyemá'.
-
james001
veterán
Ez a Doom egyszerűen hatalmas. Semmi szarozás,bele a hentelésbe egyből,ezt már szeretem
Folyamatosan csak röhögök,annyira jól érzem magam közben
-
pomk
őstag
US storeban Witcher 3 alap és Expansion Pack is le van értékelve.
50$ -> 25$
75$ -> 48$ -
EczkE
veterán
Battlefield 4 Finla Stand DLC is ingyenes lett, lehet mar tolteni.
-
Mirakuru
tag
Üdv!!
Tegnap óta én is a PS4-esek táborát erősítem, eddig nagyon bejön, pedig pc-ről váltottam.
-
Adam_Shepard
addikt
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
#00110336
törölt tag
-
pomk
őstag
válasz
Adam_Shepard #84166 üzenetére
(#84168) orichalcos
Hmmm...az nem sok minden. Pedig jónak tűnt előzetesek alapján. Persze ez alapján nem ítélünk, majd nézek gameplay videókat is.[ Szerkesztve ]
-
Robi86
senior tag
UC4 kérdés:
Meg lehet oldani, hogy a Crash Bandicootal lehessen játszani bármikor, vagy mindig vissza kell tölteni azt a chaptert? Még nem vittem végig a storyt, de ezzel is ellennék egy kicsit -
#87082240
törölt tag
Sziasztok! A most akciós Resident Evil részek közül melyiket éri meg megvenni?
-
-
boost
addikt
Pénteken elkezdtem és hétfő este befejeztem az Uncharted 4-et. Előtte már lassan két hónapja, idő és más hobbik / elfoglaltságok miatt nem játszottam komolyan, így volt némi géminghiányom is.
Kezdetben csalódás volt maga a játék. Az elején a grafia sem volt olyan fantasztikus, főleg a remaster UC collection után, sőt, a játékmenetben sem éreztem fejlődést. Ez volt jellemző a játék egyharmadára. Itt még komolyan túlértékeltnek tartottam a 95 pontokat, és olyan 75-re taksáltam.
Aztán a játék közepén bejött az új játékmenet, a vezetés, nagyobb terek. Érezni lehetett, hogy játékmenetben is sokat átvett a The Last of Us-ból, ami jót tett neki, és így nálam 75 pontból felmászott 85 pontra. Nekem úgy tünt, hogy a grafika is szebb lett a játék végére, mint az elején volt.
Amit kifejezetten hiányoltam, és kihagyott ziccer volt, hogy azokon a részeken, ahol kifejezetten többszereplős volt a cselekmény, nem lehetett szereplőt választani, és őt irányítani, pedig nagyon adta volna magát.
Mint minden Uncharted/TheLastofUS játék, a sztori kicsit leült a közepén, és ismételte magát ( ).megtaláltuk a kincset! ja, nem, de megmutatja hogy hol van! Megtaláltuk a kincset, ja nem, de megmutatja, hogy hol van!
A műfajhoz képest kicsit talán hosszú is lett, ami meglepetés ahhoz képest, hogy az előző részek milyen rövidek voltak. Kicsit jobban meg lehetett volna vágni a forgatókönyvet.Összességében tetszett, nálam eddig év játéka, ami nem nagy szám, mivel kb ez a második játék idén, amivel komolyabban játszottam. Ajánlom minden "keveset játszom" PS4 tulajnak.
A gépet (1216) még nem hallottam ennyire süvíteni, mint UC4 alatt.
Kicsit majd még nyomogatom, megnézem a trófeákat, ha lesz időm a köv. hetekben. Következő játékom a No man sky lesz.
[ Szerkesztve ]
-
oriic
HÁZIGAZDA
Homefront: The Revolution első értékelések:
Eurogamer - no score
GamesRadar+ - 60/100
IGN - 50/100
Rock, Paper, Shotgun - no score
PlayStation Universe- 55/100
Polygon - 60/100
The Jimquisition - 10/100
WCCFtech - 56/100
VideoGamer - 60/100
GameWatcher - 65/100
Hardcore Gamer - 40/100
We Got This Covered - 40/100 -
Köszönöm a válaszokat, mérlegelni fogom, sőt, elmegyek egy 1216-ost "meghallgatni". Az a biztos.
-
pomk
őstag
válasz
Adam_Shepard #84065 üzenetére
Pont tegnap este játszottam egy keveset a játékkal és felajánlott pár megvásárolható témát.
Ha gondolod nézz körbe storeban hátha megtetszik valamelyik. -
Djuree
félisten
nekem is legelső gépem van és qrva hangos, tv-zni se lehet ha megy. eleinte nem zavart, de mostmár egyre jobban. de nem mókolom, annyit úgyse megy, tv-zni meg csak a párom szokott úgyis.
-
DM-Fan
nagyúr
Egyáltalán nem érzem szükségét, hogy hozzányúljak a hűtéséhez. Mondjuk lehet, hogy ez tényleg a CUH-1216A hozadéka, de alig van hangja a gépnek, ami van, az is csak inkább szélzaj és tényleg csak az utóbbi, brutál grafikájú szoftvereknél jellemző, akkor is csak kiélezett helyzetben.
-
toompa
őstag
Nem értem mit kell ezen kiakadni,hogy valaki érzékenyebb a hangokra. Nekem is első szériás gépem volt(1004-es)és igen,néha engem is zavart a hangja. De lecseréltem egy 1216-os gépre és már nem zavar,mert hangtalan.
-
james001
veterán
-
DM-Fan
nagyúr
válasz
Tegla80 #84142 üzenetére
Most mondjam azt, hogy én az összes eszközömhöz egy távirányítót használok (Logitech Harmony 600)? Egy 10 eFt-os eszközről beszélünk, ami PC-ről programozható és az összes létező eszköz távirányítójelét ismeri (gyártó és típus szerint adhatók meg az eszközök a konfigurálásnál), de ha mégse ismerné, mert mondjuk egy dél-vietnámi dzsungelben készült szar lenne az eszközöd, akkor meg a távirányító seggén levő szenzoron keresztül az eszközöd eredeti távirányítóját ráirányítva megtanítható neki az eredeti távirényító összes gombjának jele (de erre még nem volt szükség: kíváncsiságból megnéztem - a 25 évvel ezelőtti gyártású VHS-magnónk távverzérlőjét is ismeri, ahogy a 2015-ig kiadott összes eszköz jelét is).
Nem is ismerem az eszközeim (TV, erősítő, BD-lejászó, médialejátszó, stb.) eredeti távirányítóit, mert el vannak pakolva befóliázva a szekrény mélyére. Activity-ket lehet programozni, így ha mondjuk PS4-en szeretnék játszani, akkor egyetlen dedikált gombot nyomok meg, mire a távirányító láncutasítást ad: előbb bekapcsolja a TV-t, azt HDMI1-re rakja, majd bekapcsolja az erősítőt, azt a PS4 HDMI-bemenetére állítja, majd HDMI-vezérlőjellel bekapcsolja a PS4-et és nekem már csak a kontrollert kell kézbe vennem. Ennyi. Röviden. Power OFF-ra mindent kikapcsol.
-
válasz
icecave #84141 üzenetére
Mi tavaly egyszerre vettük meg a konzoljainkat május közepe felé, jól rémlik ugye??
Énis hangosnak tartottam nagyon, de vagy megszoktam vagy lehalkult, nem tudom de már nem igazán zavar!Mostanság csak GTA V-el játszok, és csak néha szokott kicsit felpörögni a venti.
Tegnap meg ma jóformán egész nap játszottam, asszony pihent mellettem, és mikor felpörgött kérdeztem hogy nem zavarja a venti, mondta hogy egyáltalán nem.Lehet hogy nyáron a 40 fokba megint hangos lesz, de inkább ordítson mint megfőjön.
De amúgy a Far Cry4-el sokkal hangosabb a gép, de azt a játékot alapból nem csípem!
[ Szerkesztve ]
-
Tegla80
addikt
Most ne mar,h csak En hasznalom a hdmi vezerlest a ps inditasan(kikapcsolasan) at arra a sok mindenre amit nyujt.(teljes erteku joy a jatek inditasaig,szoval...). Jatekon belul mar nem muxik a tv tav(ami Sony W8b amugy,de lehet barmely gyarto ami tudja a hdmi vezerlest),de azon kivul mindenre jo es eleg ugy,h a joy-t(ami fixen a kabelen log) vagy magat a gepet nem is erintem. (egesz a lemez csereig,amit nem hasznalok,mert digit parti vok...szoval szinte soha e celbol.)
[ Szerkesztve ]
-
válasz
Prof01 #84138 üzenetére
Nem az alapján választottam először. Viszont az, hogy engem, sőt másokat is zavar az, hogy én játszom, az már több, mint necces volt. Ezért adtam el és várok egy újabb szériára. Ha most a 1216-os már okés, azt fogok venni. Ennyi. Nem kell itt OMG-ozni, egyszerűen csak tekintettel vagyok a számomra fontos emberekre.Hidd el, nagyon sajnálom, hogy ilyen volt a PS4, amit vettem. Az asszony sem csapatja 150-es hangerőn a jóbarátokat, mert tudja, hogy zavarna. Ha mégis ezt tenné, kib*sznám a p*csába. Már a tv-t, nem az asszonyt.
[ Szerkesztve ]
-
DM-Fan
nagyúr
válasz
Kendek #84139 üzenetére
A kontrolleren levő síkidomos gombokat (amiből ráadásul négy is van) is csak azért jegyzed meg, mert számtalanszor használod. Ha valamit nem használsz, nem jegyzed meg.
Amúgy nem feltétlen kéne rá bekapcsológomb. A médialejátszómon (Popcorn Hour A-210) sincs egyetlen gomb sem: mikor bedugod, automatikusan elindul (ez azért is feature, mert egy esetleges áramszünet után is automatikusan elindul, hogy az esetlegesen beállított torrent-kliens ott tudja folytatni a letöltést, ahol abbahagyta, vagy hogy továbbra is elérd távolról), aztán távirányítóval kikapcsolod standby-ra, majd onnantól kezdve úgy vezérled a távirányítóval, ahogy akarod, kikapcsolod/bekapcsolod, whatever. A PS is simán tudna így működni és nem is lenne rossz, mivel egy otthon nem lét közbeni áramszünet után magától is kikapcsolna, ha a power-save be van állítva.
Én amolyan Popcorn, vagy Apple módra csinálnék neki egy egyetlen, anodizált alumínium darabból kifaragott unibody házat egyetlen apró, szolid power-led-del, oszt jónapot. Persze, tudom, az költségnövelő lenne, de kit érdekel?! Legalább lenne alternatívám, hogy olyat válasszak!
[ Szerkesztve ]
-
válasz
DM-Fan #84137 üzenetére
Arra gondoltam, hogy előbb megjegyzem a power gomb ikonját, helyét és funkcióját mint azt, hogy mondjuk a háromszög gomb a kontrolleren melyik játékban milyen funkciót tölt be. Ha párhuzamosan játszom mondjuk FPS-ekkel, akkor néha belekeveredek, hogy mivel mit is csinálok, mert az a kiosztás nem egységes. De a lemez kiadására szolgáló gomb funkciója nem változik meg sosem.
Egyébként valami bekapcs gomb félének kell lennie rajta mindenféleképpen, hiszen amíg nem kapcsolod be, addig nem is tudod összepárosítani a kontrollerrel.[ Szerkesztve ]
-
DM-Fan
nagyúr
Hát, az igazat megvallva, még sem használtam sosem ezeket a gombokat. Bekapcsolni én is a kontrollerrel kapcsolom be a gépet, kikapcsolni is menüből szoktam, illetve a lemezt is menüponttal dobatom ki. Szóval ja, szerintem is totál fölöslegesek rá a gombok, én a következő szériára nem is raknék. Fölösleges rá, ahogy a high-end erősítőre sem kell semmi, csak power switch és volume knob.
Kendek: szerintem semmi köze a játékokban való boldogulásnak az egységen levő gombokhoz. Nekem a földön áll a PS4, nincs is nagyon szem előtt. Hetente leportalanítom, de sose szoktam nézegetni a gombjait, magam sem tudom, hogy a kettő közül melyik melyik, de nem is érdekel, mivel sose használom. Megnézni meg külön macera, be kéne bújnom hozzá a zugba. Szóval szerintem nem véletlen, hogy trendszerű, amiről a fickó ír a linkelt cikkben.
[ Szerkesztve ]
-
? A gombokra rá van rajzolva, hogy mi a funkciójuk. Egyszer leolvasod őket és megjegyzed, hogy melyik melyik. Én őszintén szólva első bekapcsolás óta nem nyomtam meg a bekapcs gombot rajta, és már vagy fél éve lemezt sem adattam ki vele (de még így is tudom, hogy melyik mire jó).
De azért kíváncsi lennék, hogy hogy boldogul valaki a különböző játékok irányításával ha még ilyen egyszerű dologban is megzavarodik. -
pzstm
titán
The PlayStation 4 power and eject buttons are still confusing people, three years later
ezt bárki tapasztalta már?
-
Nekem így volt elhelyezve, rajta volt egy laptophűtőn... Amikor játszottam, még jobban elhúztam a faltól, hogy minél nagyobb tere legyen: [link] Igaz, nyáron a lakásban sem volt épp hűvös, de az a hang egyszerűen katasztrófa volt. Mondom, szívem szerint PS4-et vennék újra, de nem "merek": Esetleg pesten nem hallgathatnám valakiét akinek 1200-as szériás van? Megköszönném.
Def26: Falusi gyerek vagyok, de már pesten élek életvitel szerűen. A gond abból fakad,hogy este van időm játszani, amikor asszony tv-zne, vagy pihenne. Ettől a szaros ventitől meg nem tudott. Lekopogom jó környék, de itt is vannak zajok, amikről te beszélsz. Este viszont csend van (falun is vasárnap reggel indul a Stihl meg a szalagfűrász, nem este
).
-
Amadako
tag
nekem az 1200 as széria van és játék közeben körülbelül hangtalan,de egy kicsit hangosabb lesz ha játék közben kilépek a menübe...
de lehet csak azért tűnik hangosabbnak mert akkor nem hallom a játék hangját
[ Szerkesztve ]
-
Def26
félisten
válasz
Tegla80 #84128 üzenetére
Legalább olyan buta érv mint hogy melyik hangosabb.
Egy modern lakásban nem mondanám hangosnak egy ventilátor zaját. De valszeg erre is igaz, hogy olyan emberek hőzöngenek ez ellen akiknek a szomszédjában ott flexel vasárnap reggel a paraszt (vagy a budapesti akinek meg csörög a villamos, de azért hangos egy szaros venti).
-
DM-Fan
nagyúr
válasz
icecave #84120 üzenetére
Jézus isten!
Sose hittem volna, hogy az első széria ilyen hangos volt. Nekem CUH-1216A modellem van (Nathan Drake Collection Bundle-ben vettem tavaly ősszel) és szinte teljesen néma. Ami jobban dolgoztatja, az az Uncharted 4, meg a Doom (meg talán korábban egyszer hallottam, hogy magasabb fokozatba váltott, az Uncharted 3 egyik durva harcjelenetében, ahol volt már vagy 20 katona egy hatalmas map-en), de az sem vészes, simán csak duruzsol magában. Engem baromira zavar, ha valaminek nagy az üzemzaja, a TV-met leszámítva minden eszközöm passzív (a 65"-os Pana plazma sajna nem megy el ventik nélkül, de szerencsére azok teljesen hangtalanok, meg ennyit el is nézek neki), de normál játékhangerő mellett nem észlelek semmit a PS4 zajából még a legdurvább Uncharted 4 vagy Doom jelenet alatt sem. Nyilván, ha lenémítanám a játékot, olyankor hallanám, de az ugye nem igazán reális dolog.
Szóval szerintem megnyugodhatsz, a videón látottak kb. reálisak lehetnek, bár nekem még ennyi hangja sincs a CUH-1216A-nak, de ugye ezt nehéz így megítélni, ki tudja hogyan volt elhelyezve a mikrofon, milyen a kivezérlési szint, stb. De a videón látható első modellt úgy b*sztam volna ki az ablakon, mint azt a bizonyos macskát.
[ Szerkesztve ]
-
pzstm
titán
hozzá kell tenni, hogy Te elejétől "különleges" bánásmódban részesültél
(amúgy november update óta tényleg nem értem ezt.......havonta néhol összefutok olyan váltással amitől megakad...igen....de tragédiának nem élem meg...)
no de be is fejezem mert nem fogtok segíteni nekem majd PS4-et választani
[ Szerkesztve ]
-
vonSux
őstag
válasz
Adam_Shepard #84126 üzenetére
Én pl nagyon szerettem a hangulatát, de mint bármi mással ezzel is csak úgy van, hogy ez sem tetszik mindenkinek. Keress vissza a topikban, írtunk páran róla régebben.
-
Adam_Shepard
addikt
A Mad Maxről mi a véleményetek? Játszott vele valaki?
-
Tegla80
addikt
válasz
gyuribácsi88 #84119 üzenetére
Nah ezert csipem a burad.
-
boost
addikt
Az új halkabb volt, egészen az UC4ig. UC4-el ismét olyan, mint ha egy helikopter szeretne felszállni.
(Saját vélemény)
[ Szerkesztve ]
-
válasz
gyuribácsi88 #84119 üzenetére
Komoly?
Pl. pusztán erre a videóra alapozva totál megnyugodnék: [link]
Viszont akkor nem ez az általános, fenébe.
-
-
Sziasztok!
Elsősorban azoktól kérdezném, akik (ha vannak olyanok) Cuh-1100-as szériáról váltottak CUH-1216-ra.
Mennyit javult a hűtés hangereje, javult egyáltalá? Halkabb lett? Esetleg csak annyi a különbség, hogy ugyanúgy süvítő lombfújó a 12XX-es széria is, maximum kicsit később kezdi el a "felszállást"?Nekem volt 1100-as széria, azt pont azért adtam el, mert egyszerűen nem tudtam elviselni a hangját, olyan hangos volt. Fél óra driveclub, és már épp csak felszállási engedélyre várt... Igaz, közel volt hozzám, monitoromon játszottam, de a másik szobában, nyitott ajtónál az asszonyt zavarta a TV-zésben, szóval tényleg volt hangja rendesen.
Olvastam itt a topikban is, megoszlanak a vélemények, van aki szerint ugyanolyan hangos, mások szerint meg sokkal halkabb. Youtube videók is megosztóak. Tanácstalan vagyok. Vennék újra PS4-et, de ha nem javult a helyzet, kénytelen leszek One-t venni, pedig előbbi felé húz a szívem és az exkluzív címek, amikkel jobban játszani szeretnék.
-
donceleger8
őstag
Sziasztok.
Ez az Events mire jó? Nézegettem de nem jöttem rá. Tudok én is csinálni azt láttam, meg tudom adni a felhasználók számát. Miben más ez mint amikor mondjuk játékon belül indítunk haverral online játékot?
Mondjuk fifa 15 esetében csinálok egy eventet pl 8 fővel, akkor ez azt jelenti hogy 8-an ugyanabban a bajnokságban játszunk majd? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Persze magyarul sem találtam erről leírást sehol sem. -
Adam_Shepard
addikt
doom crush easter egg az mekkora
-
hulkobb
tag
Vicc ez a Division! Év csalódása nálam. 10/9 alkalommal még játszani se tudok mert inditásnal azt irja,hogy a szerverek nem elérhetők,ha meg játszom full kifagy,vagy egyszeruen beleakadok valami tereptárgyba,meg mi az már h behalsz és ujraeledesnel full bedob enemy kozé és még sorolhatnám.
-
csizo13
tag
UC4
külalak: 95%
történet: 80%
játékélmény: 70%
eredetiség: 60%
multiplayer: 10% -
krx21
nagyúr
válasz
Kendek #84106 üzenetére
Én nagyon drukkolok a NEO-nak! Főleg akkor ha ezt ügyesen használják a programozók.
Az én perverz reményem az, hogy a kompatibilitás miatt nem nagyon szállhatnak el és a régi gépen a kötelező 30fps az új gépen erőből 60fps lesz...És akinek ez nem kell, hát az nem veszi meg. Én biztos az 1.nap beruháztok rá... A 4K-t pedig remélem csak max. a ps5-nél erőltetik... Ahhoz a Neo is gyenge..
[ Szerkesztve ]
-
válasz
DM-Fan #84102 üzenetére
Egy ilyen törpe konzolba nem tudnak annyi mindent belezsúfolni, hogy elérje egy igazi gamer asztali számítógép teljesítményét. Azért mert kicsi a hely hozzá, és azért mert a konzol árát nem emelhetik meg a triplájára. Kb. azt a teljesítményt tudják jelenleg érdemben kihozni belőle mint ami a PS4 új verziója lesz. Ahhoz képest egy éven belül nem fognak tudni se technikailag se üzletileg szállítani egy inkompatibilis PS5-öt. Ha azt terveznék, akkor arról pletykálnánk már. Egy feles generációváltás lesz, ami annyit is jelent, hogy félúton vagyunk hozzá képest a következőig.
-
DM-Fan
nagyúr
válasz
Kendek #84101 üzenetére
Jó, legyen három! Szerintem kár magunkat abba a hitbe ringatni, hogy ugyanolyan lifespan-je lesz a PS4-nek, mint amilyen a PS3-nak volt, mert az extrém hosszú volt, szerintem túlzottan is. Idén 3 éves a PS4, még maximum ugyanennyit adok neki - amit már az is előrejelez, hogy megindult a mozgás körülötte a Neo révén. Ha tényleg beköszönt a VR korszak, akkor meg pláne nem odázható el sokáig a generációváltás. Szerintem a Sony is csak azért nem lépi meg most és bohóckodik majd a Neo-val, mert erősen népharag lenne a dologból. Pedig nem kell csodálkozni azon, hogy rövidül a konzolgenerációk élettartama, ez valahol természetes dolog. Más kérdés, hogy a szoftverfejlesztők is nagyban hozzájárulnak ehhez, mert látható az Uncharted 4 kapcsán, hogy mit ki lehet hozni ezen vasból is, bár hozzáteszem, hogy már ugye bennem is felmerült az igény - ahogy az előbb írtam is -, hogy 60 FPS-ben tolhassam az ilyen részletezettségű címeket is. Márpedig ehhez még a jelenlegi generáció is kevés, pedig már a PS3-at is azzal promózták anno, hogy 1080p60FPS-sel futtat majd mindent. Ha belegondolsz, ez 2006-ban volt és még most, 2016-ban sem tudják ezt a konzolok maradéktalanul, sőt.
Szóval én nem bohóckodnék ilyen Neo-kkal a Sony helyében: már most bejelenteném az E3-on, hogy jövőre jön a PS5, brutális - a VR-hez is elegendő - hardverrel, ami maximálisan kompatibilis lesz visszafelé a PS4-gyel, esetleg csinálnék beszámítási lehetőséget a PS4 tulajok részére, akik lecserélnék a konzolt. A PS4-re való fejlesztést pedig párhuzamosan nyomnám még vagy 3 évig az új gépre történő fejlesztéssel, ahogy azt a Neo-val kapcsolatban is pletykálják. Így meglenne a PS4-nél is a 6 éves életciklus, de közben meg párhuzamosan bevezetésre kerülne az új generáció. Ezzel a konkurenciát is be lehet előzni (nem mintha most nem lenne lemaradva a MS, mint a borravaló) és a jelenlegi felhasználókat is meg lehet tartani. A PS3 már úgyis lefutott, de az is megvolt kvázi 2-3 évig práhuzamosan a PS4-gyel. Most meg a PS4 lenne meg 2-3 évig párhuzamosan a PS5-tel. Ezeket az átfedéseket lehetne tartani és akkor nem éreznék úgy az emberek, hogy 2 évre vettek konzolt. Szerintem.
Mondjuk engem akkor is hülyéztek itt a topicban, mikor 2010 derekán elkezdtem mondani, hogy én legkésőbb az akkori dátumhoz képest egy-két éven belül megcsinálnám a generációváltást, mert nagyon elhúzódik a PS3 élettartama. Olyanokat kaptam, hogy ne beszéljek már hülyeséget, egy konzolnak 10 évig ki kell tartani, majd 2016-2017. körül bőven jó lesz a PS4. Sosem értettem ezt a szemléletet, szerintem a Sony így is túl sokáig várt a generációváltással, ennek a levét isszuk most, hogy máris felmerült a következő generáció gondolata. Szóval szerintem kicsit késve jött még így is a PS4, annak ellenére, hogy ott is simán igazam lett, hogy küszöbön az új konzol.
Én is simán elvárom, hogy ilyen szoftverárak mellett bizony a maximumot kapjam grafikát tekintve is - még ha soha nem is lesz olyan szinten a dolog, mintha a PC-verziót venném. Ezt pedig máshogy nem lehet tartani, csak úgy, ha szűkebbre vesszük a konzolok lefutási idejét. Ha belegondolunk, még 3-4 éves életciklusokat figyelembe véve is jól járnánk, ha a konzolok jelenlegi ára megmarad - és persze lenne visszafelé kompatibilitás. A probléma, hogy ez utóbbira látok kevés esélyt, mivel nagyon virágkorukat kezdik élni a remaster-címek - sajnos kezdenek ráálnni a fejlesztők. De összességével még 3-4 évekénti konzolcserével is olcsóbb a hardvert fenntartani, mintha PC-n játszana az ember.
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Szerviz topik
- 545 százalékos költség-nyereség aránnyal dolgozik a DeepSeek
- Milyen TV-t vegyek?
- MWC 2025: DSLR-t csinált telefonból a Realme
- Te mennyit költesz havonta kajára?
- CADA, Polymobil, és más építőkockák
- Hobby elektronika
- Milyen légkondit a lakásba?
- OLED monitor topic
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- További aktív témák...
- Sony Playstation 5 SLIM, garanciás, lemezes gyári állapotban, tartozékaival, eladó!
- HASZNÁLT XBOX Series - Limitált kiadású Starfield kontroller eladó
- Bezámítás! Sony PlayStation 5 Slim 1TB SSD lemezes konzol + fejhallgató garanciával hibátlan működés
- Playstation 5 DualSense God Of War ragnarök limited edition kontroller
- Steam Deck gyári 512GB matt kijelző + HDMI USB dokkoló + hordozó tok + szilikon tok
- Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged Pure Fire Edition, Xbox Series X / One játék
- Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Bundle Xbox One, Series X játék
- PS4 játékok: bontatlan Bloodborne, RIGS VR, Gran Turismo Sport, Ghost of Tsushima
- Rare Replay - Xbox One, Series X lemezes játék
- PlayStation 3 PS3 FAT CECHG04 gép, hibás hiányos állapotban