Hirdetés

Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    istenem!

    Alszok, szépen nyugodtan, erre hallok egy kurva nagy dörrenést. Mintha vmi ki dölt volna, de nem vettem figyelembe, aludtam tovább. Pár mp-után, édesanyám szól, hogy Csaba kidöntötték a kapunkat [link]. Felöltözök, kimegyek azt ucába nézelödök senki semerre.
    Kapu előtt keréknyom vezet a kapu felé aztán gondolom egy rükverc és ment a keréknyom be hátra a szomszédhoz. Meg is pillantottam egy szép metál szürke Opel Vectrát. Mellette egy emberke áll, de nem az iszákos szomszéd (a tulaj). Kérdezem az embertől, hogy mi az isten történt itt (olyan 45 körüli alkoloista lehetett az is). A kérdésre azt felelte, hogy kidöntötte a szél. Gondolkozok, a kuka nem borult fel, de a faszomsetudja hány kg kerités lejön a helyéről ugy hogy meggörbült a (zsanér vagy a pánt vagy minek hijják ezt). Leugattam azt emberkét, aztán kijött a bunős a házból, a szomszéd 60as alkoholista egyén bevallotta, hogy ő csinálta aztán nézett ki a fejéből. Annak hiába a leguatás, megverni nem verhetem azért mégse. Megjegyeztem a haverja azért jól hazudik, az is csak nézett mint 1 fasz. Visszajöttem feltettem a kaput aztán most megyek is kajálni. Faszomba az ilyenekbe már. Lehet meg kéne ajándékozni azt a szép Vectrát este vmivel :)

    hibák miatt bocsi, kurvaideges vagyok mellette még álmos is

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Aktív témák